Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem? Hogy kozelitsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem? Hogy kozelitsem meg? L/17

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel legjobb baratok vagyunk, es mostansag tobb lett a dologbol. Nagyon szeretem. Nagyon hianyzik amikor nem vagyok vele. Ez azert van mert megerzem hogy neki is hianyzom?

Hogy kozelitsem meg ha nem ir, mert nincs fenn fb-n? Mivel hivjam el talalkozni?


Amugy mar a baratok is mondjak hogy miert nincs koztunk semmi es azonnal alakitsuk tobbe a kapcsolatunkat.


Help :)



2019. okt. 13. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Telefonról hallottál? 2000-es években még faszán működött, ()
2019. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Karl jól mondja, manapság még talán ez a titkosügynökös módszer is működik még, ahol kitelefonkönyvguglizod a családnevet, felhívod a szülőket, és megkérded a kiszemelted ráér e csevegni.


Légy régies, bátran, az jogy van fb meg nem jelenti azt hogy nem jó a vonalastelefon.


A vonalastelefin kircsi, mint ahogy a szexi szexi is működik net nélkül is úgy, hogy jó legyen.

2019. okt. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha legjobb barátként kezeled, akkor néha-néha bizonyára találkoztok is... (Nálad nincs tovább?)

Ffi

2019. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

szal a legjobb barátodat nem tudod elérni?

az faxa

2019. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy telefon nevezetű zseniális találmány, a 19. század végén kezdett elterjedni, az '50-es években már majdnem minden háztartásban volt egy. Azóta persze tovább fejlődött ma már van rajta csendes és vibráló üzemmód is, az az utóbbit szingli lányok előszeretettel használják.

Ez az a találmány, ami arra lett kitalálva, hogy távolságon keresztül kommunikáljunk a másikkal, ez az amit javaslok neked. Ha meg meglepő módon nincs telefonod, akkor remélem lábad van, ugyanis, ha nem vagy életképtelen, el tudsz sétálni a legjobb barátodhoz. Örülök, hogy segíthettem.

2019. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!