Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem egy fiúba?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúba. Tök sokat beszélgettünk és nagyon jól kijöttünk egymással és azt hiszem beleszerettem. Többször kaptam el a tekintetét hogy nézett engem és akkor sem fordult el amikor észrevettem.

Az egyetlen probléma az, hogy barátnője van. De mintha tett volna egy megjegyzést, hogy már nem igazán akar vele lenni.

Segítenétek, hogy mit csináljak?

17/L



2019. okt. 14. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mivel barátnője van, semmit, akkor se ha látványosan nem működik a kapcsolatuk.
2019. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy hogyan tudnám őket szétszakítani. Arra vagyok kíváncsi, hogy mit tegyek, hogy ne gondoljak folyton rá és arra hogy miért nem én vagyok mellette.
2019. okt. 14. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Az alkohol szinte mindent megold, amit az alkohol nem tud megoldani, arra ott a pszichológus.
2019. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy old meg mindent az alkohol. Semmi értelme nincs ha 17 évesen leiszom magam a sárga földig aztán meg csalódjanak bennem ezért.
2019. okt. 14. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy probléma, hogy van barátnője. Hidd el,ez neki nagyon jó.
2019. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mégha azt is mondja, hogy nem akar már vele lenni, akkor is még vele van. Sajnos, ha sok időt töltesz vele, meg beszélgettek és hasonlók, elég nehéz lesz nem rá gondolod, esetleg elfelejtened őt. Vagy tudatosítsd magadban, hogy addig amíg barátnője van nem lehet köztetek semmi, vagy tarts egy kis távolságot tőle.
2019. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Azért finoman flörtölhetsz vagy fenntarthatod a kapcsolatot, hátha szakít a csajjal, ha már úgyis szétfele mennek.
2019. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a sok álszentet itt... gyerekek, engem 16-17 évesen hol érdekelt, hogy egy másik, szintén 16 évesnek van-e barátnője vagy sem? Ugyanúgy ismerkedtünk, beszélgettünk, találkoztunk.... később Ő lett a gyermekem édesapja. 🙏


Kerültük volna el egymást csak azert, mert volt egy "kapcsolata", amiben már Ő sem érezte jól magát? Mivel jobb az es becsülendőbb az, hogy tengődsz egy rossz kapcsolatban, netán hazudozol, mintha igenis felvállalnád, hogy elkezdtél érezni valamit egy másik lány iránt, igy inkább jobbnak tartod, ha szétmentek? És fordított esetben is: ha én lennék annak a srácnak a barátnője és az mással flörtölgetne, olyanokat mondana a hátam mögött, hogy már nem igazán akar velem lenni, nem húznám tovább se az Ő idejét, se a sajátomat. Nem házasok végülis ,vagy tévedek?


Tizenévesek vagytok hahó, az egész élet előttetek. Ráértek még "végleg megállapodni ". :)

2019. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!