Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az exemen?

Figyelt kérdés
Én akartam vele szakítani, mert amikor együtt voltunk úgy éreztem hogy nem szeretem és hogy nyűg számomra a kapcsolat, de amióta nem vagyok vele, van olyan hét amikor jobban vagyok, de vannak olyan napok amikor borzasztóan hiányzik és élni nincs kedvem és konkrét depressziós vagyok. Alapból nem értettem hogy miért van az hogy amikor együtt voltunk úgy éreztem nem szerettem most meg igen, de sokan azt mondták hogy még fiatalok vagyunk és nem igazán tudjuk hogy pontosan mit is várunk el egy párkapcsolattól. Elég sok barátom van akik nagyon sokat segítenek, a szüleimmel is megtudom beszélni ezeket a dolgokat, viszont hobbim az egyáltalán nincs. Sorozatokat nézek, chatelek másokkal, néha gépezek, hétvegenkénk segítek a szüleimnek és kb ennyi. Szeretnék elkezdeni edzeni és táncolni de valahogy nincs hozzá energiám, pedig tudom hogy jót tenne. Azt is tudom hogy az idő meg fogja oldani a dolgot, de nem mindegy hogy fél év múlva leszek túl ezen az egészen vagy 1 hónap múlva. Ja és ő volt nekem az első. Ti mit tanácsoltok, hogyan segítsek magamon hogy könnyebb legyen ez az időszak? 17L

2019. okt. 17. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Na az ilyen mentalitás basz fel de nagyon! Hogy hogy nem tudod, hogy mi lesz egy kapcsolatban? És mi az, hogy nyűg volt? Inkább legyél remete ennyi idősen! 22 vagy, és 17 évesen én segítettem apámnak a családi vállalkozásba és 6 éve ugyan az a barátnőm! Igaz, 2x szét mentünk, de 1 hét után összejöttünk és érdekes, hogy ő nagyon céltudatos és mindent megbeszéltünk! Te még agyban nem vagy kész! Jó pár évig nem is leszel, ha most se vagy az! 1 év múlva szavazhatsz, te jó ég még egy fideszessel több...
2019. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
send me nudes
2019. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem találj magadnak valami elfoglaltságot. Kezdj el táncolni, vagy edzeni ahogyan mondtad. Nyilván volt oka ami miatt a szakítás mellett döntöttél, de az is érhető hogy hiányzik neked. Viszont fontos hogy letisztázd magadban ez miért volt így. Talán most azért érzed azt hogy hiányzik meg hogy vele akarsz lenne, mert már nem a tiéd és nincs melletted, de idővel rájössz majd hogy mi volt a probléma, mi az amit máshogyan kell csinálnod neked, és mi az amit egy párkapcsolatban elvársz a másiktól.
2019. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első ennyire előitéletes ne legyél már. Nem ismered a csajt és nem láttál bele a kapcsolatukba. Tapasztalatlanságból adódóan bárki hozhat meggondolatlan döntéseket, de ezekből tanulunk.


Egyébként a kérdésre válaszolva. Amiket leírtál, azokkal a tevékenységekkel tudod magad legkönyebben túltenni az ilyen depresszión (az időn kívűl). Én a sportra és a bulikra esküszök. Mindkettő kikapcsol, mindkettő segít a gondolataimat elterelni. Egyébként csak elkezdeni nehéz a sportot, utána hidd el megjön az energia. Ezen kívűl törölj minden emléket róla.

2019. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!