Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmem velem csalta meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem velem csalta meg a barátnőjét, mit tegyek hogy jóvá tegyem?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam miatta, mivel a barátnője a barátom volt. Konkrét megcsalás nem történt, de a fiú engem szeret és én is szeretem őt (de se csók, se semmi nem történt, együtt sem vagyunk), viszont a barátnője is fontos neki aki viszont birtokolni akarja a fiút. A fiút nem hagyja élni ezért, korlátozta a barátait is és azt is hogy mikor mit csináljon. Hogyan tudnám jóvá tenni? Tudom hogy gerinctelen vagyok, nem kellett volna bele mennem ebbe az egészbe. Szerintem nem lenne megoldás ha megszakítanék velük minden kapcsolatot, még akkor is ha megbeszéljük előtte. Hatalmas bűntudatom van e miatt.

2019. jún. 28. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz jóvá tenni, ha nem csináltál semmit?
2019. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Felejtsd el. Van barátnője. Undoríró vagy, tönkre akarsz tenni egy kapcsolatot? Nyilvánvaló hogy téged csak k*rvának tartana a pasi.
2019. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!