Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korai még vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még vagy nem?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg egy fiút és tetszik nekem nagyon Elmondjam neki vagy még ne mert nem tudom.
2019. okt. 20. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kellene pl. hogy a nemrég mit jelent? Hány évesek vagytok? Milyen gyakran találkoztok?
2019. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az infó sajnos nem elég.Ha ide nem szeretnéd kiírni írj nekem privátban, szívesen segítek.😅
2019. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 3 hete ismerem és hetente 2x találkozunk és együtt járunk felvételifelkészítőre
2019. okt. 21. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat aztán majd lesz valami. Ennél jobbat nem tudok mondani, adj neki jeleket.stb.
2019. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!