Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl korai volt még? Mennyi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai volt még? Mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit tegnap ismertem megneten.Az egész éjszakát átbeszélgettük mikor rá jöttünk hogy már hajnali 3óra. Nagyon jól megismertük egymást és voltak elég mély témák is. Nekem nagyon megtetszett amit többször is mondtam neki. Ő is jófejnek tart azt mondta.Egyszer megkédezten hogy lenne-e nála esélyem mirenő azt mondta hebegve habogva hogy van valaki aki tetszik neki és hogy nem tudom. Mondta hogy nem rég tehtszik neki de záró jelbe megjegyezte hogy nem hiszi hogy valami is lenne. Nagyon korai volt a kérdés és csak kitalálta vajon? Szerintetek bejövök neki?
2018. okt. 30. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen és zavarában nem tudta, hogy mit mondjon. Beszélgessetek, találkozzatok, aztán kiderül.
2018. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, akkor hanghívás volt? Az jó kezdeményezés. Szerintem még semmit nem kell gondolni bele. Ismerkedtek még, beszéltek párszor... néhány hét múlva, ha még lesz lelkesedés, esetleg taliztok, akkor okés, vissza lehet térni a szándékokra. Amúgy persze, jó megtudni, hogy mire számíthat az ember, ne fusson felesleges köröjet azzal, akivel teljesen másra vágynak
2018. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így utólag belegondolva tényleg korai volt de nagyon megfogott a személyisége és nagyon szép is hozzá. Jó volt vele egész éjszaka dumálni.
2018. okt. 30. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!