Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogva tart ez az érzés, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogva tart ez az érzés, mit gondoltok? Tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, velem egyidős..átmentem egy másik iskolába és az utolsó egy évemet ott jártam, mielőtt tovább mentem volna, soha nem voltunk szoros kapcsolatban sőt.. o mindig inkább az a rossz fiú fajta volt, kémián bioszon gyakran ültünk együtt és mindig olyan jeleket adott mintha bejönnék neki.. szívet vágott nekem amikor unatkoztunk az órán és meg sok más..ennek annyi a lényege hogy nem vagyunk idegenek egymásnak, a suli végetrt o is másik suliban én is, nem olyan reg ennyi idő után snapcheten bejelöltem o vissza meg aznap küldött is egy videót amiben cigizik de én nem írtam rá semmit, hétvégén én is küldtem neki egy videót, amire o egyből küldött egy képet amin egy lány van aki nem tudja h nekem küldi sőt nem is ismertem ki az, a fiú nem is latszik a képen. Féltékennyé akart tenni. Nem küldtem vissza semmit majd egyből irt hogy szia minden rendben veled, írtam neki hogy igen veled vissza irt hogy igen. irt valamit utána de kitörölte és ennyi. Ezután én direkt tettem ki storymba kepét hátha reagál de semmi... Nagyon oda vagyok érte, én rontottam el valamit? Bar tudom ti úgy kaptatok most képet mintha csak barát lett volna a suliban de nem így volt, nehéz leírni, hozzátennem hogy nem magyarban járok suliban. Arra szeretnek választ kapni hogy csak tényleg rendességből volt e ilyen, vagy nem mer reagálni írni vagy mi is a gond? ahhhwhwhw köszönöm

#tetszem neki meg?
2019. okt. 22. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

minek játszadozol mint egy kis gyerek.

Aztán meg itt sírsz majd hogy nem jött össze, hát nem is tettél semmit hogy össze jöjj vele.

Még szép hogy elrontottad.

2019. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, szerinted mit csinaljak.. fog barmire is reagalni a jovoben?
2019. okt. 22. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hagyd ez a srácot. Csajozik, el van magának, szerintem ha annyira akart volna tőled valamit akkor lépett volna. Lehet jó fejségből írt, meg azért mert éppen akkor nem volt senkije, de nem hinném hogy komoly dolgot akar, főleg hogy valami csajról is küldött snapet. Szerintem felejtsd el.
2019. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazatok van, ment a zöld kéz ☺️
2019. okt. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!