Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom el felejteni. Valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom el felejteni. Valaki?

Figyelt kérdés

Nem tudom el felejteni. Majd nem 2 éve mondta h van valakije és hogy felejtsemel. Akkor nagyon szomorú voltam. Megpobáltam elfeledni és úgy tűnt sikerül. Egyre kevesebbet gondoltam rá. De mostanában mindig őt nézem ő jut az eszembe mikor meghallok egy zenét vagy látok egy képet.

Amikor meglátom csak úgy elkezdet verni a szívem. Be ugrik az a pillanat mikor monta hogy van valakije. Szóval segítsen valaki. Fö ként lányok de fiuk is. Köszi

Gyűlölködéssel hagyatok kérlek.

16/L


Helyesírási hibákért bocsi.



2019. okt. 24. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy pont ezért hagyott el? Én sem járnék olyan ostoba lánnyal, aki nem tud leírni egy mondatot helyesen.
2019. okt. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Első, igazad van, bár a mai pasik inkább a mellbőséget nézik, mint a helyesírást.
2019. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem ezen az oldalon miért nem a kérdésre válaszolnak sokan. A helyesírási hibák okát senki sem tudhatja. Bármi lehet a háttérben, miért kell ezért bántani bárkit is? Az én fiam a mai napig nem tud helyesen írni (21 éves), mert nem jó a hallása. Nem nagyothalló, csak nem érzékeli a szavak közötti különbséget, nem hallja a rövid és hosszú magán-, vagy mássalhangzók közötti különbözőséget. Voltunk vizsgálatokon, és ez megállapították, próbáltuk fejleszteni, hiába. Mindegy.

A kérdésre visszatérve. Sajnos nem tudsz mit tenni, csak úgy tudnád elfelejteni, ha nem látnád soha, nem tudnál róla semmit. Akkor talán egyszer.

2019. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
57%

1. / 2.: Jaaa hogy ti FB-n csajoztok. :D Így már értem. Csak mert nekem nem rémlik egy bnőm se akiről különösebben hamar kiderült volna hogy mennyire gépel pontosan / ír helyesen. :D De hát na...

Persze lehetne azt mondani hogy ez a mércéje az intelligenciának de tekintettel arra hogy ti segg hülyék vagytok ez már meg is dőlt. Kösz a játékot vicces volt.

2019. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dwikee01 ***** válasza:
31%
2nek nem adok igazat nagyon sok kis mellü lány van aki szép és nem minden a mell méret max annak aki 1 éjszakás kalandot keres
2019. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Muszáj lesz elfogadnod, hogy ennek vége. 2 év azért elég sok idő, és itt lenne az ideje, hogy te is továbblépj. Elhiszem, hogy nehéz, de nem élhetsz örökre úgy hogy ebbe ragadsz. Próbálj meg nyitni mások felé, vagy egyszerűen nyitott lenni. Te is kellesz hozzá hogy elfelejthesd őt, hogy túlléphess ezen. Neked is akarnod kell.
2019. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki nórmális válaszokat írt.
2019. okt. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!