Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? . El akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? . El akarom felejteni de nem tudom.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb 2 hete szakítottam mert sokat veszekedtünk stb...de ennek ellenére én nagyon szerettem/szeretem őt és ő is szeretett engem...és az nagyon bánt,hogy alig 3 nappal a szakítás után már mással volt.Nem tudom talán rosszul tettem h szakítottam de a jelenlegi fiùja azt mondta h már akkor is kavartak amikor velem volt a lány...lehet azért mondta h engem bosszantson vagy ilyesmi.Sajnalom h ilyen sokat írok de már nem tudom mit tegyek nagyon hiányzik a lány és mindenben őt látom😭😖...Mit tennének a helyemben?...előre is köszi a válaszokat

2018. jún. 21. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben élvezném a nyári szünetet! Csinálj programokat, lássa azt a lány, hogy rá se hederítesz, és jól érzed magad nélküle, akkor majd ő fog kaparni utánad. Csináltass magadnak új sérót, használj új parfümöt, mutasd felé, hogy jól megvagy nélküle...
2018. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is ez a helyes megoldás... csak hát most eléggé sz*r számomra minden.
2018. jún. 21. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mast tenni... Szabadulj meg mindentől, ami hozzá köthető, és talán könnyeben megy majd a felejtés. És tényleg foglald el magad bármi mással, ami leköti a figyelmed. Valami sport, diákmunka meg hasonlók.

#justanotherbrokenhearth

2018. jún. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ember nőzzél
2018. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!