Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lépjek? Ti el tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Ti el tudnátok felejteni neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már többször találkoztam bulikban, párszor elvonultunk beszélgetni, és nagyon kellemes beszélgetőpartnert véltem felfedezni benne. Igazából egy kicsit már a legelejétől kezdve tetszik, így azért csalódott voltam, mikor már kb. az 5. ilyen helyzet végződött baráti öleléssel, arcrapuszival, semmi többel. A legutóbbi bulin ismét egymásra találtunk, nagyon jól éreztem magam. Egy idő után megfogta a kezemet, levegőt is alig kaptam, olyan boldogsággal töltött el az egész. Végül meg is csókolt. Ez volt életem első csókja, ez idáig mind szép és jó, mert őszintén pont így képzeltem el, vele, de most jön a probléma. Ezután átölelt és adott egy puszit a homlokomra, mondván, hogy mindjárt jön. Eltelt pár perc, már untam, hogy ottmaradtam egyedül, kimentem, és annyit láttam, hogy épp egy másik lány torkán dugja le a nyelvét. Konkrétan lefagytam, majdnem elhánytam magam, nem tudom leírni milyen rossz érzés volt, a könnyeket vissza tudtam tartani, de nem sokon múlott. Ezek után nagy ívben elkerültem, teljesen homályosan emlékszem a dolgokra onnantól, nem igazán tudtam gondolkodni. A barátnőm mesélte, hogy utána végig engem keresett, és nagyon megbánta a dolgot.

Ez kb. másfél hete történt, elvileg azóta folyton mindenkinél felőlem érdeklődik, de engem nem keresett, egészen idáig. Ma rámírt, és kérte, hogy találkozzunk, hogy megbeszéljük a dolgokat. Ti elfogadnátok a meghívást? Nem tudom, mit tervez, de ti el tudnátok felejteni a történteket egy szimpla bocsánat után? Nem tudom mitévő legyek, mert bár nagyon kedvelem, jelenleg undorodom tőle.:(

(17l 20f)



2019. aug. 12. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Elég hűséges típus lehet, ha ott hagy téged és egy másik lányt kap le...

Valójában annyi történt valószínű talált feltételezése szerint nálad egy jobbat, akinél bepróbálkozott.

Nem jött össze, most Te a nincs ló, de jó a szamár is szerepében vagy. Fut utánad, mert a másik nem jött össze.


Másrészt szórakozóhelyeken az emberek többsége nem komoly dolgot keres. A fiatalok egy része így viselkedik a classic discoban.

2019. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, az nem volt egyértelmű, hogy házibulikról van szó, nem szórakozóhely.
2019. aug. 12. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én a helyedben mindenképp meghallgatnám mit akar mondani, és utána a képébe röhögnék, majd otthagynám.
2019. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ott van a másik csak neki, engem meg hagyjon békén sőt ezt meg is írnám neki ha a helyedben lennék.

Ne engedd hogy hülyének nézzen.

Gondolj bele milyen szerencsés vagy hogy kimentél és megláttad, lehet ha nem mész ki, nem is tudod meg. Nem hiszem hogy hűséges típus lenne egy ilyen után.

2019. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Kerüld már az ilyeneket! Jobbat erdemelsz!

Nem is hűséges típus

2019. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom még őket!:)

Persze, az agyam tudja, hogy mi lenne a helyes, csak ezek szerint túl naiv vagyok, és a legjobbakat gondolom az emberekről. Azért köszi, hogy segítetek kitisztítani a látásom.:D

2019. aug. 12. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez aztán nem semmi. Nálam az ilyen húzzon a pics*ba. Te igaz kapcsolatra vágysz. Józan paraszti ésszel, szerinted az így kezdődik?

22L

2019. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csajszi hidd el jobbat érdemelsz. Ha elmennél és találkoznál vele ki tudja mit kamuzna.
2019. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!