Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel hódítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok, fiúk, lassan 3 éve nem írtam ide, mivel nem volt eddig még ilyen fontos dolog, legalábbis mostanában! 17 éves srác vagyok, eddig sok lány megtetszett és megtetszettem, most nyáron is nem kevéssel ismerkedtem és csináltunk ezt azt, de nem éreztem ezt.. mindig azt érzem valamiért, hogy azokhoz ragazkodom a legkönnyebben, akikkel először barátok vagyunk. Lassan 3 éve ismerem a lányt, először bírtuk egymást a gimi első felében, majd megutáltuk egymást. Nyáron minden megváltozott. Megszerettem. De csak mint barátot. Pár hónapja meg még közelebb került hozzám. Nem tudom mit érzett és érez irántam, de kvázi ő hívott el mindenhova, ezt azt csináltunk, buliztunk, lányokról fiúkról beszéltünk, sok időt töltöttünk együtt és mindenben segített. Közeli barátság alakult ki nyár közepe felé. Olyan öleléseket kaptam tőle, mint még a barátnőmtől sem. De nem voltam szerelmes belé. Mindig rosszul bántam vele, oltottam, olyanokkal viccelődtem vele, amivel nem kellett volna. De így szeretett. Volt, hogy veszekedtünk, de mindig kibékültünk. Ő akarta. Nagyon akarta az egészet. (nem feltétlen kapcsolatot, csak úgy engem, h sokat legyünk együtt) keresett állandóan. Majd egyik buliban pár hete csókoloztunk, de utána össze is vesztünk. Én hibám volt, csak felkaptam a vizet egy dolgon..Igazából mindig kioffoltam, bántottam, de kellettem neki.. nem érdemeltem meg. most meg mióta elviekben kibékültünk ugyanúgy bagy majdnem ugyanúgy segít nekem, de már nem úgy ölel, nem ír és nem keres annyit engem. Érdeklem és törődik velem, de már közel sem annyit, mint két hete pl. Jó, a buli után is egy hétig hozzá se szóltam, de már ott vagyok neki és bocsánatot is kértem, beláttam, h hülye voltam én is. Szeretem nagyon, és mindig ilyenkor jövök rá.

Engem igazából nem érdekel, h szerelmes e belém, nem feltétlenül akarok vele összejönni. De szeretném azokat a bulikat, délutánokat, esti beszélgetéseket vissza, amik még a hisztim előtt voltak. Mit kéne tennem? De tényleg, eddig nem voltam rászorulva segítségre, de ez most fontos és nem akarom elveszíteni..



2019. okt. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő viszont többet érzett irántad. Talán azért foglalkozott veled ennyit, meg azért hívogatott mindenhova, mert így próbált kezdeményezni. Azért ölelt úgy mert neki tetszettél. A buli után pedig talán rájött hogy köztetek nem lehet több mint szimpla barátság. Attól hogy csak barátok vagytok úgyanúgy eshetett neki rosszul a dolog, illetve lehet abból is elege lett hogy állandóan kioffoltad, bántottad. Simán érezhette azt hogy ő mindent megtesz ezért a barátságért, vagy éppen azért hogy több legyen belőle, te pedig a sok fáradozására így viselkedsz vele. Semmi sem lesz olyan mint régen, nem hinném, hogy bármivel is “visszahódíthatnád”.
2019. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én értem, amit mondasz és köszönöm a véleményedet, de én átgondoltam és változtattam. Itt vagyok és döntöttem. Egy pár nap/ hét hiszti, nem tud alapvető érzéseket megváltoztatni. Ha szeretett, csak szeret most is. De igazából nem tudom. Tegnap elhívott bulizni, pedig nem vagyunk most ugye már annyira a régi viszonyba még ha ki is békültünkx de olyan mintha húzná az agyam.
2019. okt. 25. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
küldj egy képet a brédről
2019. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mármint neki, nekem nehogy küldj :D
2019. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki semmiről képet
2019. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érd el hogy jelents neki többet. Attól függ milyen fiúkat szeret, egy a lényeg NE NYOMULJ. De legyél vele kedves, vicces. Ha úgy látod hogy haragszol valószínüleg még mindíg többet érez mint barátság. Ha szereti a romantikus, szenvedélyes fiúkat csak fogd meg a derekát és hirtelen csókold meg. Majd engedd el és menj el. Ha van nála bármi esélyed akkor utána észrevehetően máshogy fog rád nézni, máshogy fog beszélni veled.
2019. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!