Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem nem is olyan régen, azzal, hogy már nem szeret. Azóta már kibékültünk, mert szívesen barát velem. Nagyon hiányzik, nagyon tetszik, és kicsit sem múlik az érzés, mással nem is szeretnék lenni! :( Egy fiú barátom szerint azzal is visszahódíthatnám, ha látná mennyire küzdök érte. Szerintetek is? Adjatok kérlek tanácsot hogyan kaphatom vissza! Csak ilyeneket ne írjatok, hogy felejtsem el, mert nekem most a visszaszerzésben kéne segítség!
2018. márc. 12. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nehéz lesz, de egy próbát megér. Mindenképp halgass a haverjára, ő ismeri talán a legjobban, valamint gondolj arra, hogy mit tudtál meg róla, míg együtt voltatok, azok alapján talán magadtól is rájössz, mivel tudnál újra imponálni a srácnak. Közeledj felé óvatosan, nehogy végül rosszul süljön el a dolog a múltatok miatt, szépen, lassan lépésről lépésre próbálj közelíteni, majd mikor már tényleg közel értél, és neki nem esett még le/nem ellenzi a dolgot, akkor valld be neki, hogy Te még nem felejtetted el teljesen, jó lenne újrakezdeni.

Hajrá! :) Szurkolok!

2018. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudja, hogy én még mindig szeretem.
2018. márc. 13. 06:08
 3/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm a segítséget, semmiképp nem adom fel! :)
2018. márc. 13. 06:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te vagy a lany, igy konnyebb a dolgod. En ha elkuldtem egy lanyt es vissza akart jonni hozzam, csak azzal tudott meghatni ha nagyon cukin viselkedett, megprobalt odabujni stb.
2018. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt nem fogja tolakodónak érezni, ha megölelem esetleg búcsúzásnál? Mikor még nem voltunk együtt mindig megöleltem búcsúzkodásnál, mondjuk akkor nem érdekelt, hogy tolakodó, csak jól esett! :D Igazából mondhatni eléggé nyomultam rá, de akkor ez bejött! Most viszont nem tudom mit szólna hozzá... :/
2018. márc. 13. 14:46
 6/6 anonim válasza:
Az esetek 80%-aban az a jo ha hagyjuk ezt pihenni.ne zaklatsd, ne talalkozz vele, ne irj neki mert ha tenyleg szeret akkor hianyzol neki es ha hianyzol neki akkor keresni fog:)
2018. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!