Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet megtalálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtalálni valakit, ha nem tudom a nevét?

Figyelt kérdés

Találkoztam nyaraláson(külföldön) egy fiúval aki nagyon megtetszett. Ha minden igaz én is tetszettem neki mert végig egymást néztük. Sajnos nem beszéltünk és még a nevét sem tudom, de úgy érzem hogy meg kell találnom. Esetleg valaki tudna abban segíteni ,hogy instagrammon hogy tudnám megtalálni úgy hogy nem tudom a nevét?

Kérlek csak rendes válszokat írjatok.



2019. okt. 30. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetetlen
2019. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Képed van róla?
2019. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Így hogy meg külföldi kb.lehetetlen.
2019. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehetetlen amúgy is mit akarsz egy külföldi fiútól, semmi jövöje nem lenne az egésznek, ha annyira bejöttél volna neki oda ment volna hozzád, így már hagyjad,nem lehet
2019. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen van rola kepem.
2019. okt. 30. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha még a nevét sem tudod, miért vagy olyan biztos abban, hogy használ instagramot?
2019. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne de ma mar a legtobb fiatalnak van instaja
2019. okt. 30. 17:35
 8/12 anonim válasza:
100%
Beírod az instagram keresőjébe, hogy # és a hely nevét ahol nyaraltál pl.: #barcelona. Ezután végig nézed a képeket hátha csinált képet ilyen címkével.
2019. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2019. okt. 30. 19:23
 10/12 anonim válasza:
100%
Engem a volt barátom úgy talált meg hogy meglátott az egyetemen a 100 fős infós csoportban, mivel nem tudta a nevem, így egyenként beírogatta facebookra mind a 100 nevet és a profilképem alapján megtalált :D A te eseted sokkal nehezebb, mivel nem tudsz 100 nevet sem, így nem tudsz mást csak a nyaralással vagy azzal a hellyel kapcsolatos fotók között keresgélni.
2019. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!