Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék megtalálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megtalálni facen vagy instán vagy valahol egy lányt akit csak látásból ismerek, és nem is tudom a nevét?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Tippeld meg kb hány éves, hova valósi.


Melyik busszal jár, honnan hova?


Ezek már jó kiindulási pontok

2019. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy az, Buszossrác??*-*
2019. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezeket... Kb olyan 15 év körül lehet... Szegeden nyaralunk, és egyszer együtt lifteztünk és hallottam hogy az anyja mond vmi olyasmit hogy "...ha már 500 km-t vezettem akkor..." ennyi.
2019. júl. 11. 21:17
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Na ez a kérdés engem is foglalkoztat. Én tudom, hogy kb milyen korú a lány, tudom, hogy merre lakik, hogy mivel megy, hogy mikor megy, nagyjából azt is, hogy milyen irányultságó suliba járhat, de hiába túrtam fel a netet, nem lelem :/ Ha esetleg olvasod soraim, Te gyönyörű, hosszú szőkésbarna hajú, kék szemű rocker lány, innen üzenem, hogy megdöglöm Érted :DDD
2019. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha többször látod kérdező,illetve előző válaszoló(ha egyáltalán látod)szólítasd meg!Máshogy nem fog menni,és hallottam már jó néhány “sziával”kezdődö párkapcsolatot(gondolom odébb van nektek,de még házasságot is),úgyhogy nincs mit veszíteni!
2019. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, már nekem is ezsembe jutott, csak mindig ha látom, vele van az egész családja is, vagy éppen velem van ott az egyik öcsém... De folyton figyelem hogy merre van...
2019. júl. 11. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Akkor nem te vagy a Buszos Srác.:((

De amúgy nekem ugyanez a problémám, csak ti legalább fiúk vagytok, társadalmilag oké, ha kezdeményeztek. Én meg csak egy dilis lány vagyok, aki évek óta hatalmas fanja egy helyes (vagy szerintem helyes) fiúnak a buszon, és tök furán jönne ki, ha odamennék hozzá.

De ti! Ti férfiak vagytok, nektek kell kezdeményezni! Lehet, hogy a lány is odavan értetek titokban és ha ráköszöntök, elolvad, mint fagyi a motorháztetőn!


Szóval tegyétek meg!


Az összes lány nevében.

2019. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

#7

Ez a legnagyobb baromság, hogy csak a srác kezdeményezhet. Hallottál már a flörtről? Mosoly, szemkontaktus stb... Ha pedig ezeket nem veszi észre hagyd a francba.

2019. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem te nem olvastad el figyelmesen, mit írtam.

Azt írtam, hogy MENJENEK oda hozzá, mert az náluk TÁRSADALMILAG elfogadottabb, stb.

Nem mondtam, hogy nem nézek rá szépen, meg ilyesmi. Csak azt, hogy nem merek odamenni hozzá, hogy szia, mi a helyzet.:D Mert NEKEM fura lenne.

2019. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg leülgetsz e mellé, 7es

Kérdező szia

2019. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!