Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem erzek iranta nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzek iranta nagyon semmit! De szeretnem szeretni nagyon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel minden este beszelunk kb 4-5 orat.... elmondta hogy bejovok neki, es kicsit o is nekem! De van egy olyan problemam hogy nem erzek senki irant semmit! Mikor beszelunk nagyon jol esik, es szeretek vele beszelni, akkor erzek is valamit vele kapcsolatban!! De ha most megkerdezne valaki h szeretem-e, az lenne a valaszom h nem erzek iranta semmit! De mikor beszelunk akkor igen egy kicsit! Ossze akar velem jonni, ossze jonnek vele meg nem is!! Nem tudom mit tegyek
2019. nov. 2. 11:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem találd ki hogy melyik érzés erősebb benned; hogy nem akarsz összejönni vele, és nem tetszik, vagy pedig szívesen összejönnél vele, tetszik annyira. Ha nem tudsz dönteni akkor szerintem vágj bele és próbáld ki milyen vele együtt lenni és még akár jó vége is lehet!;) Ha meg úgy érzed, hogy mégsem akarsz vele lenni akkor tudod mit kell tenned...
2019. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2019. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!