Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttem össze az első barátommal és néha úgy érzem hogy iszonyatosan szerelmes vagyok néha pedig szinte semleges érzéseim vannak felé és olyankor nagyon nagyon szeretném szeretni. Valaki segítsen megérteni magamat.

16l



2019. nov. 3. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szerelmes vagy?...
2019. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát honnan tudhatom hogy biztosan az vagy e?
2019. nov. 3. 15:13
 3/10 A kérdező kommentje:
*vagyok
2019. nov. 3. 15:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Érzed azt, hogy ő a mindened?

Vagy csak jól néz ki, és kellett már valaki melléd?

2019. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont nem a külsőségek miatt vagyok együtt vele. Sosem gondoltam hogy szükségem lenne egy fiúra csak azért hogy legyen barátom de most más volt a helyzet tényleg úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé és megőrülok néha annyira hianyzik de néha sajnos valamiert alább hagy ez az érzés.
2019. nov. 3. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Első barátod. Párod. Most kezded tanulni milyen ez. Mi az a "MI". Ezért ne várj csodát. Nem kell ide mély lélektani elemzés.

Próbáld megélni mindig a mát boldogan.

Ez a libikóka érzés idővel valamerre billeni fog majd.

2019. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod❤️
2019. nov. 3. 21:04
 8/10 anonim válasza:
Szereted és szükséged van rá, ha hiányzik és szerelmes vagy belé! Ne törd össze a hülyeséged miatt! Be mutattad már otthon és hasonlók?
2019. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna össze törni tényleg nagyon örülök hogy van nekem csak néha megrémít amit érzek. Odáig még nem jutottunk el hogy bemutassuk egymást a szüleinknek de lassan érik a dolog. Mind a ketten elég félénken vagyunk
2019. nov. 3. 22:01
 10/10 anonim válasza:
Nálam már két éve így van. Hogy mit csináltam? Egyszerűen elfogadtam, hogy én ilyen vagyok.
2019. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!