Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza akar jönni az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akar jönni az exem?

Figyelt kérdés
Első szerelmem volt, 8hónapig tartott, minden más volt mint ami valójában, azthittem ez igazi, közben színészkedett, hazudozott, megcsalt, és sosem fogom tudni megérteni, látom a szemében hogy szeret, mégis ribizli..A lényeg, hogy 1honapja szakítottunk, eszmétlen sokat sírtam, és remegtem, mar kezdtem visszanyerni az erőm, és írkal hogy újraakarja kezdeni.. Őszintén, ez egyértelmű a fejemben hogy nem szabad, de szeretem.. Es másodlagos, de nagyon kanos vagyok, az önkielégítés nem segít nagyon vágyom egy fizikai aktusa..Leginkabb csak a szex miatt egyébként, de félek hogy nem tudom neki nemet mondani, mit csináljak? 18/F
2019. nov. 5. 21:38
 1/9 anonim válasza:

Nem éri meg, ha egyszer megtette meg fogja csinálni megint, és akkor kezdheted elölről az egész túljutás dolgot. A kanosságot meg a szex dolgot én is megértem, én csal emiatt majdnem belementem egy kapcsolatba, mert már annyira hiányzik, de nem éri meg :/

Ha van még kérdésed vagy beszélgetni szeretnél, akkor nyugodtan írj.

17/L

2019. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem így lett rendőrségi ügyem az exemmel! Vissza akart jönni, közben még volt palija és kB hülyitett, addig, amíg le nem mentem a sulijához és fél nem pofoztam! Utána feljelentett, de azt elfelejtette, hogy nekem volt pénzem ügyvédre, neki meg nem! +120ezerrel jöttem ki az ügyből, mivel bepereltem becsületsértés miatt és nekem ítélték meg! Mai napig röhögök, ha meglátom!
2019. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 De jól tetted! Legalább visszakaptad a pénzed egy töredékét, amit kidobtál rá feleslegesen.
2019. nov. 6. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Jar a taps a 2esnek amiert megutott egy not es meg buszke is ra.
2019. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves utolsó, lehet csak 18éves vagyok, de azt tudom, hogy visszaélni a másik bizalmával, szeretetével, és mindenével, gusztustalan dolog, és az ilyenek habár külsőre nők, de legbelül gonoszak és gyarlók, és nem nevezném nőnek őket. Totál megérdemelte szerintem, nyilván nem illik egy férfinak ilyet, de én megtudom érteni.
2019. nov. 6. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem ugy neveltek hogy sem a gyengebbet, kisebbet sem a noket nem illik verni/megutni.


Ne haragudj, nalam nincs olyan ok amiert megutnem a bnom. Ha megcsal, atver, kihasznal akkor fogom es lapátra teszem.

2019. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok!

A csaj eladta az arany nyakláncot amit vettem neki és hazudott, hogy csak én vagyok neki! 50km volt közöttünk és amikor nem voltam ott akkor mással volt! Jó voltam arra, hogy ki jöjjön velem Szlovákiába meg a szigetre! Persze én fizettem mindent, mert a csaj semmit nem tudott! (sose ítélkezek anyagi háttér miatt!) de az, hogy én szerettem én ő meg csak kihasznált meg becsapott és persze utána amikor rájött, hogy hoppá neki nem jó ez a pasi, én jobb voltam, akkor kezdett el visszakúszni felém! Nekem ehhez nem lenne gyomrom, amit ő tett, szerintem gerinctelenség volt a részéről! Én 22 a csaj 19!

2019. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos voltunk "együtt"! Mivel nem csak azzal a palival csalt, és arról is hazudott, hogy nem volt senkie amikor össze jöttünk! Akkor is egy gyerekkel volt együtt, csak szépen elsimította az ügyet!
2019. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elkuldod a kva anyjaba es kidobod. Kesz.


Mitol lesz jobb ha a fiziki folenyed demonstralod? Konnyebben tul leszel rajta? Nem hiszem.

2019. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!