Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fura, ha gyakran gondolkozom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha gyakran gondolkozom az exeimen? Más is van így vele?

Figyelt kérdés
Ilyen ‘mi lett volna ha’.. dolgokon agyalok. Van barátom és nem mennék vissza egyik volt barátomhoz sem.. csak eszembejutnak.

2019. nov. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ritkán velem is előfordul, de nagyon elméleti síkon, meg végsősoron örülök, hogy ott vagyok, ahol, és nem folytatnám már velük.

Ha te is így gondolod, és nem túl gyakran, az nem baj.

2019. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szoktam rájuk gondolni, hogy vannak, mi lett volna ha, mi hiányozhatott nekik bennem, vagy bennük nekem. Úgy vagyok vele, hogy ha már nem is részeik az életemnek, egykor azok voltak, számomra megmaradnak. :)
2019. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. Nem hiába szerettem meg őket. Ha már nem is tartjuk a kapcsolatot emberileg sokra tartom őket. Mindegyiktől kaptam valamit ami szerintem azóta is bennem van. :)
2019. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!