Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Tele a város gyúrós por plakátokkal. Nézem ezeket a plakátokat és azon gondolkozom, hogy ezt van aki elhiszi, hogy ő is olyan izomkolosszus lesz ha megveszi és eszi a 8000 forintos port?

Komolyan ennyire butuskák az emberek? 😅

okt. 9. 14:10  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Biztos, hogy vannak de a cégek helyében te is ezt csinálnád. Jól elhitetik a naívabb emberekkel, hogy az a kokszos állat a képen a fehérje portól lett akkora :D Nem véletlen hogy az összes kezdő ahelyett, hogy összerakna egy normálisabb étrendet inkább egyből futnak a boltba "izÓvej zéróért" :D

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/29Időpont okt. 9. 14:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem csinálnám ezt a cégek helyében.

Okádhatnékom van a mai fogyasztói társadalomtól.

# 2/29Időpont okt. 9. 14:30 Privát üzenet

Igen, jol latod, ennyire butak. Nem is butanak mondanam oket, hanem a temaban abszolut laikusnak. Reszben ebbol ered az etrendkiegeszitoket szteroidokkal azonosito sztereotipia is. Az mindenkinek evidens, hogy a plakaton lathato fizikum nem termeszetes, es mivel a tejsavo, glutamin, bcaa van az ifbb versenyzo kezeben, persze hogy azt hiszik, hogy attol nez ki ugy.

Ha egy 70 kilos natty srac kezeben lenne, eszre se vennek a plakatot az utcan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/29Időpont okt. 9. 14:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha egy szteroidos állat feszít a plakáton vagy azt állítja, hogy márpedig ő ettől a fehérjétől lett akkora mint egy gorilla az nem a fogyasztó megtévesztése?

# 4/29Időpont okt. 9. 14:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Simán rámehetne erre a témára a fogyasztóvédelem. Ha már maguktól képtelenek rájönni az emberek, hogy hülyére vannak véve.

# 5/29Időpont okt. 9. 14:35 Privát üzenet
Itt mar belemehetunk jogilag a bizonyitas fogalmaba. A reklam es a marketing is egy szakma, nagyon tisztaban vannak a jogkovetkezmenyekkel. Azaz egyik plakatra sincs rairva, hogy x-y ettol meg attol az etrendkiegtol lett olyan, amilyen. Max. az hogy x-y ajanlasaval, de tenykent semmi nincs ott.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/29Időpont okt. 9. 14:38 Privát üzenet
Figyelj, ez olyan, mint ha megveszed a legújabb Mazdát, akkor győztes ember lesz belőled. Minden reklám igyeszik elhitetni a vásárlókkal, hogy többet ad a termék, mint valójában. A Carefree betétektől sem fognak a lányok visongva ugrálni a tengerparton, minden menzesz alatt:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/29Időpont okt. 9. 14:59 Privát üzenet

Igen, én is beleestem ebbe a hibába.

De nem felesleges az a fehérjepor, csak nem az a hatás cucc nélkül. De szinte biztos, hogy az izomkolosszusok is szednek fehérjét IS.

Szóval meg van a maga szerepe, de a reklám ... kicsit átverés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/29Időpont okt. 9. 15:36 Privát üzenet

Ha Axe-ot használsz, talán letámad 15 szupermodell?

Gratulálok, felfedezted a reklám nevű jelenseget.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/29Időpont okt. 9. 15:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Látom nem érted a különbséget.

# 10/29Időpont okt. 9. 16:11 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Holnap már megint futóverseny miatt le lesz zárva a város. Árulja már el nekem valaki mitől jó a smogos városban a térdgyilkos aszfalton futkosni?
Brock Lesnar egy izomkolosszus, hogy lehet hogy ilyen nevetségesen könnyű súlyokkal edz?
Közösségeünk oszlopos tagjáről tudunk valamit? Gyógyulgat?
Debrecenben normális edzőterem a város közelében?
Egy ilyen forma, eléréséhez (ami a videó végén látható) non stop szeren kell lenni?
13 éves vagyok, és arra vagyok kíváncsi, hogy most vagy ugye március, és júniusig mennyit tudok fejlődni, milyen edzéssel és milyen időközönként? Nem vagyok ez izomkolosszus, de...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!