Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valaha kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valaha kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most 16 éves vagyok és van egy fiú, aki 20.

Már 4-5 éve ismerjük egymást. Mindig is jó barátok voltunk, de egy kicsit mindig többként tekintettünk egymásra, ha lehet így mondani. Mikor megismertem 12 voltam ő pedig 16. Nekem nagyon tetszett már akkor, és én is tetszettem neki, de mikor megtudta, hogy valójában csak 12 vagyok, elutasított. Rosszul esett ez nekem akkor, de elég kicsi voltam, így szerintem akkoriban szerelmes sem tudtam volna lenni, és végül is reálisan látta a helyzetet. Aztán voltak időszakok, mikor nem beszéltünk, de voltak, mikor beszéltünk, igen is sokat. Általában csak interneten, ritkán láttam élőben, nem jártunk együtt sehova (nyilván a végett sem, hogy végül is más korosztály voltunk). De mindig úgy éreztem, én is azért tetszek neki, meg persze ő is nekem, sok mindent megtudtunk beszélni, mindig kellemesen tudtuk érezni magunkat olyankor, mikor beszélgettünk. Jól elvoltunk, sokat beszéltünk internetes hívásban is.

Mostanában viszont elkezdtem velük bejárni egy presszó szerűségbe, ahol sokat beszélgettünk. Mikor már mindenki elment, bent maradtunk hajnali 4-5-ig. Ez csak 1-2 hétig tartott, nekem viszont most volt egy hosszabb kapcsolatom, aminek ettől független vége lett e közben.

Elmentünk együtt bulizni halloweenkor, ahol csókolóztunk. Utána pedig egyik este felhívott magához, és lefeküdtünk. Ittunk is valamennyit, egyikünk sem volt józan, de azt mondta, hogy szeretne megismerni engem, kedvel engem nagyon, én is őt, és ezt mind átbeszéltük, de akkor is megmondta, hogy sajnos nagyon zavarja a korkülönbség.

Másnapra totál lelkiismerete lett az egész miatt, hogy végül is áthívott magához, kitalálta, hogy igyunk, majd lefektetett. Tudom, hogy igazából nem ilyen, megmondta, hogy nem volt még egy egyéjszakás-kalandja sem, és most nagyon rosszul érzi magát, mert realizálódott benne, hogy mégis csak 16 vagyok.

Bár az nap éjjel azt mondta ismerjük meg egymást, utána beszélgettünk interneten, de pár nappal később közölte, hogy ez a korkülönbség neki sok lesz. Nagy nehezen rávettem, hogy mégis megpróbáljuk, de másnap, mikor találkoztunk, és bent ültünk ebben a presszó szerűségben, megint arra jutott, hogy nem fog menni. Félne mások véleményétől, hogy csak 16 vagyok, és e miatt rosszul érezné magát. (de láttam rajta, hogy ezen felül vonzódik hozzám, más baj valójában nincsen (pl hogy igazából nem tetszek neki igazán)).

Viszont én az nap elkezdtem sírni, nagyon rosszul esett, hogy elutasított, próbáltam rábeszélni. Közben kiderült, hogy azzal is van problémája, hogy úgy érzi, nem élte ki magát tizenéves korában, és erre az előző kapcsolatában jött rá, mikor hiába érezte szerelmesnek magát, minden féle lány megtetszett neki. Bár nem csalta meg senkivel, de kísértést érzett. Azt mondta, most e miatt nem akar komoly kapcsolatot, mert nem menne, ennek tudatában pedig lehet nem is tudna belém szeretni.

Ekkor nagy nehezen megértettem, hogy ez neki nem menne, és ezt tudva én sem tudnék hosszasabb ideig mellette maradni. Viszont csak másnap fogtam igazán fel, és ezen az éjjelen nagyon rosszul váltunk el végül, én sírtam és nem nagyon tudtam magam kontrollálni mert ittam is addigra, ő pedig szintén ivott, és nem tudta ezt kellőképpen kezelni néha, amiből az lett, hogy párszor jól felhúztuk egymást.

Azon az éjjelen, mikor lefeküdtünk, azt mondta, hogy szeret, imád engem, eltudná velem képelni, hogy össze jövünk akár, és úgy éreztem hiába ittunk, komolyan gondolta akkor, talán utána is egy ideig másnap, de amikor próbált egem lebeszélni én pedig csak kétségbe esetten sírtam, azt mondta nem érez semmit, soha nem fog működni köztünk. Ezt már nagyon a végén mondta, és nem vagyok benne biztos, hogy igaznak gondolta, mert addigra már tényleg nagyon leakart beszélni magáról, mert látta, hogy rossz nekem, fájdalmas, neki pedig több féle gátlása is van most egy komoly kapcsolattal szemben, főleg velem.

Bár végül olyanokat mondtam neki, hogy én nem leszek képes ezek után tartani a kapcsolatot, mert nem fogom tudni elfelejteni, utána nap mégis józanul tudatosult bennem, hogy most bármennyire is kötődök hozzá, hiányzik nekem, majd túl leszek rajta, és minden rendben lesz. Megírtam neki, hogy rendben vagyok, jobban, és megértem, hogy nem működne, jelenleg szerintem sem álltunk volna készen egymásra.

Nem tudom, a továbbiakban hogy fog alakulni, mostanában egy darabig valószínűleg nem fogunk beszélni, de már így is kisebb korom óta tetszik, tudom, hogy ez nem fog elmúlni, és tudom, hogy lesz olyan még, mikor beszélgetünk egymással újra, és jóban leszünk újra.

De ebből még lehet kapcsolat valaha? Ő is kiéli magát, én meg leszek idősebb még. (persze ő is, de a kor különbéség idővel egyre kevesebbnek fog tudni, mondhatni eltűnik.) Ezek után hogy fog rám tekinteni? Vagy most teljesen elrontottuk egy életre?

ui: Bocsi, hogy nagyon zavaros lett, és hogy ilyen hosszú. Olyanra pedig nem vagyok kíváncsi, hogy ennyi idősen miért iszom, nyilván nem vagyok alkoholista.



2019. nov. 8. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez a fiú kihasznált. Elég aljas módon. Kihasználja,hogy érzel valamit iránta, a naivitásodat és így fektet meg,ráadásul le is itat..

Próbáld meg elfelejteni,jobbat érdemelsz.

2019. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, ezen kívül nagyon rendes, már nagyon sok mindent megtett értem, sok mindenben segített.

Ő is úgy érzi, hogy így olyan, mintha kihasznált volna, de amikor áthívott nem ez volt a célja, és utólag sem szerette volna, hogy ez legyen. Ráadásul nem tudta, hogy ez után így kötődni fogok hozzá, ilyen rossz lesz ez nekem, és sajnálja. Nem rossz ember, és ezt tudom.

2019. nov. 8. 10:38
 3/10 A kérdező kommentje:
De azt is tudom, hogy elrontotta. Független ettől én is hibásnak érem magam.
2019. nov. 8. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél,én válaszoltam egy eléggé tapasztalt 30as nőként. De úgy látom te mindenáron bemagyarázod és elhiszed,hogy az a fiú valahol szeret.. akkor miért kérdezel? Akkor vágj bele,legfeljebb koppansz egy nagyot. Végülis mindig jobb olyamsit megbánni amit megtettél,mint azon bánkódni,miért nem tetted meg.
2019. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, értékelem, hogy ezt leírtad, de nem erre voltam igazán kíváncsi, így várom a többi választ.
2019. nov. 8. 11:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebből soha semmi nem lesz, a fiú csak kihasznál oda tesz ahova akar, tapasztalatból írom bár tudom hogy úgy sem érted meg amig nem tapasztalod te is.


Éldd az életed és ne foglalkozz ezzel a fiúval csak annyit fogsz elérni hogy szenvedsz és legszebb fiatal éveidet arra áldozod hogy vársz rá, miközben ő habzsolja az életet és persze a végén úgy se téged fog választani, majd az a lány lesz neki az igazi akinél fel sem merül hogy még ki kell élnie magát.

2019. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mi az, hogy “nem erre voltál kíváncsi?”

Nem szabd már meg, hogy mit válaszolhatunk -.-“ pláne, hogy azt kérted, írjuk le, lehet-e ebből még kapcsolat. Na az első korrektül le is írta, mit gondol, erre te ezzel támadsz rá. Nem gondolod, hogy így elég bunkóság segítséget várni?

Egyébként teljesen egyetértek az illetővel. Ennek a srácnak csak szexre kellesz, bár ha már vmi pozitívumot kell mondani, hát legalább maga ismerte be, hogy jelenleg ő képtelen komoly kapcsolatra. Sokan ezt nem mondják ki, hanem szédítenek mindenkit. Szóval ha az kell neked, hogy egyszer-egyszer lefeküdjetek, és nem zavar, hogy melletted még ki tudja, hány csajjal kefél, akkor rajta. Mondjuk kapcsolatnak nem nevezném az ilyesmit, és sztem eléggé meg fog viselni lelkileg, mert vele ellentétben te komolyan gondolod, csak őt szeretnéd. Ilyen ellentétes gondolkodásnak soha sincs jó vége, egy idő után úgy fogod érezni, hogy egyáltalán nem tisztel téged.

Ja és ha egy részeg ember totál az ellenkezőjét mondja piásan annak, amit józanul állít, akkor SOHA ne azt hidd el, amit az ital vált ki belőle! Lehet, hogy annak is van alapja, de nem gondolja át tiszta fejjel, hogy mit beszél.

2019. nov. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Utána pedig egyik este felhívott magához, és lefeküdtünk. Ittunk is valamennyit, egyikünk sem volt józan, de azt mondta, hogy szeretne megismerni engem, kedvel engem nagyon, én is őt, és ezt mind átbeszéltük, de akkor is megmondta, hogy sajnos nagyon zavarja a korkülönbség."


Akkor nem zavarta a korkülönbség mikor betette? Igazából csak kihasznált.

2019. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de szerintem is csak kihasznál. Értem én hogy sok neki a korkülönbség, de akkor nem volt neki sok amikor lefektetett? Érdekes hogy akkor szeret meg imád, amikor iszik, meg amikor lefektet, utána józanul meg már úgy gondolja nem működik. Tudja, hogy odáig vagy érte és tudja hogy megkaphat, ezért kihasznál. Sajnálom, de így van.
2019. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4év lof4sz! Mg nem élteki magát...

Ez kihasználás szagu,ráadásul elég aljasmódon.

Ha valóban érezni valamit irántad akkor túltenné magát a 4éven.

2019. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!