Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem akar velem sűrűbben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar velem sűrűbben találkozni barátom?

Figyelt kérdés

sziasztok! barátommal 2 éve vagyunk egyutt, en 18 eves vagyok o pedig 19. mostanaba egyre ritkabban talalkozunk. en sulizom, o dolgozik. semmi gondom nincs azzal ha csak hetvegente talalkozunk, viszont mar azt is egyre kevesebb idore pl max atjon 3 orara 🤷‍♀️ nemregiben hazugsagokkal koptatott le hogy miett nem alszik nalunk, o engem mar jo ideje nem hivott magukhoz (bar ez engem nem feltetlen zavar). amikor talalkozunk is mindig ugyanazt csinaljuk, semmi valtozatossag nincs. nagyon kezd elegem lenni ebbol az egeszbol, nekem ez keves egy kapcsolatban, viszont nem birom elengedni, nem birom massal elkepzelni a dolgokat, sokszor megprobaltam veget vetni ennek az egesznek de az nem megy, mas tanacs kellene :( remelem valaki tud nekem segiteni.

koszonom a valaszokat elore is


2019. nov. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Te is tudod a választ, leírtad.

Neked ez kevés,neki meg már valószínűleg sok vagy.

Válts,fiatal vagy,most kell kiélvezni az életet,ne pazarolni több időt egy ilyen kapcsolatra! F

2019. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos úgy néz ki ő már elengedte ezt a kapcsolatot. Ülj és beszéljetek meg hogy van e értelme folytatni vagy sem, de szerintem nincs sok értelme.
2019. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szomorú, amit leírtál.

Igazából ezt mindenképp fel kéne hozni neki. Ha szeret, akkor úgyis változtatna rajta.

Szóval azt javaslom, hogy beszélj vele, mondd meg neki, hogy ha tényleg szeret még és szeretné folytatni, akkor változtattok. Meg próbálj kitalálni programokat is, ha magától nem megy. Lehet, hülyén hangzik, de akár szervezzétek újra az első randitokat, ha kivitelezhető, így tutira felébrednek valamilyen szinten a régi érzések.

Amúgy nem akarlak elszomorítani, de 2 év után ritka, mikor valaki még szerelmes. Mármint ez az az időszak, amikor a szerelem átalakul a nyugis szeretetté, viszont az már rajtatok múlik, hogy hogy tudjátok ezt átvészelni. Ilyenkor dől el, hogy így is együtt tudtok-e maradni, vagy egy fellángolás volt.

De az a tanácsom, hogy minél hamarabb javítsatok ezen, amíg tényleg nem késő. Mert miután végleg ellaposodik a dolog, már késő lesz.

Beszéljetek róla, kommunikáljatok, az sok mindenen segít.

Én nagyon szorítok, hogy még időben legyetek. A fejleményekre meg nagyon kíváncsi lennék, szóval remélem, hallok még róla itt válaszban vagy üziben is leírhatod.:)

2019. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem írtam le, de viszont ha mégse sikerül, akkor jobb, ha elengeded.

Akkor már eleve halott az ügy.

2019. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt felesleges eroltetni.

Ha jot akarsz magadnak,minel hamarabb kilepsz ebbol a kapcsolatbol...

Szerintem a srac nagyon nem erezhet irantad semmit sem,egyszeruen gyava veget vetni annak, ami nem jo 💁

2019. nov. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!