Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érdemes raírni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes raírni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régen nagyon jóba voltam csak suli váltás miatt nem beszélünk anyit már. Én többet érzek iránta és elszeretném hívni valahova. Csak az a baj hogy nem szoktunk találkozni messengeren meg nehéz vele beszélni. Mi tevő legyek?
2019. nov. 12. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi hogy " szia ! Eszembe jutottál (erről,arról) rég beszéltünk már ,nem lenne kedved találkozni esetleg valamikor? "

Vagy ha ez tul gyors akkor először irásban érdeklődsz hogy mi van vele mostanában ,hogy van stb. És utána hívod el

2019. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj rá, hogy "Szia!". A legnehezebb része már is le van tudva. :)

Utána kérdezd meg, milyen az új iskola, mi a helyzet vele, beszélgessetek.. majd adja magát a helyzet.

Ha úgy érzed, felkeltetted az érdeklődését, mondd meg neki, hogy nagyon sokat gondolsz rá, és szeretnél vele találkozni kettesben. :)

2019. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben voltam, aztán a barátom felbátorított, és ráírtam...

Azóta nem csak elavult barátság van köztünk. ;)


Nekem mindig eszembe jutott, vele álmodtam, nem bírtam 'kirázni' a fejemből. Egyszerűen 'belebolondultam'.


XX/F

2019. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!