Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes nekem várnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nekem várnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki hat elegge bejon es tavaly parszor rairtam.Egyel felem jar es az utolso tanitasi napon nagyon vartam hogy tortenjen valami de annyi volt hogy engem nezett mikozben elindult felem de az utolso pillanatban elfordult. Nyaron nem beszeltunk de mar az elso nap nagyon belenezett a szemembe es azota hat latom a jeleket es a haverjai is neznek.

2019. nov. 3. 20:57
 1/5 anonim válasza:
50%
Basszus....velem pont ugyanez a helyzet!😱
2019. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Hmmmm, mit szeretnél egy olyan sráctól aki nem mer odamenni hozzád? Ha netalán kezdeményezel és összejöttök akkor is mimóza lesz?
2019. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2019. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Velem ugyanez volt aztán nem történt semmi. Lehet nálad másképp lesz de azt tanácsolom hogyha esetleg akarsz valamit a dologból, akkor muszáj lesz neked lépned.
2019. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szoval az van hogy tenyleg az a baj hogy nem nyit... de nem reg volt a szulinapja es en irtam neki es na o mondom azonnal valaszolt. es utanna olvastam ilyen szerelmes ,,jeleknek" es nagyon sok mindent csinal , es multkor is vegig nezte ahogy lejovok a lepcson meg ilyenek
2019. nov. 3. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!