Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy a lány akar- e tőlem valamit? F 16

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról vam szó, 2. Os vagyok (középiskola) még 1

.őben nem volt semmi koztünk ... de hogy most kezdődött a 2. Osztály sokat keztunk el beszelgetni mimden reggel eggyutt kavezunk az erzeseit is megosztja velem minden intim dolgot , mindig a szemembe néz , kb mindenen nevet amit neki mondok , messengeren is egyfojtában irogatunk sokszor kuld magarol kepet most ez akar tőlem valamit , mert nekem is tetszik ő?


2019. nov. 17. 04:03
 1/6 anonim válasza:
68%
Akar. És ne várj soká, mert lemaradsz róla.
2019. nov. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem 2.-os vagy,hanem 10.-es és tavaly sem 1. osztályos voltál,hanem 9.-es. Azért mondom,mert körbe fognak röhögni,ha azt mondod hogy "2.-os vagyok".

***

Tanácsolom hogy vidd el randira,majd vallj szerelmet.

2019. nov. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

használatos a 2-os is szóval ne okoskodj.

am meg friendzonnak tűnik nekem.

2019. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lovagias férfiember udvarol a szíve választottja hölgynek. Ez így volt-van-lesz. Ne tétovázz, hogy "akar-e valamit".
2019. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megsajnált és meg akar tanítani helyesen írni.
2019. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked, ne legyél kispcs, mond meg neki, ez alapján pedig sikered lesz. Én sokszor futottam bele abba, hogy nagyon jóban voltunk, de vártam, hogy jöjjön rá, hogy tetszik nekem...ezt ne tedd mert össze fog jönni mással, és azt hiszi hogy csak barát vagy. Később meg elmondod neki, és az is lehet, hogy azt mondja hogy amúgy te is bejöttél (volna) neki ha elmondod...

Légy férfi, kúltúráltan kérdezz rá a dologra és nyugodtan mond h tetszik neked. Ha tényleg jóban vagytok, és esetleg kikosarazna, akkor nem kell behisztizni, lehettek még jóban.

2019. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!