Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki felénk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

???????????????? kérdése:

Van egy lány aki felénk és nemtudom hogy mit akar? Már egy pár randi is volt. Megkérdeztem hogy szeretne e csókolózni és azt mondta hogy szeretne csak félne és amikor ma kérdeztem hogy akar e azt mondta hogy majd meg sose volt kapcsolata 19F?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat
2019. szept. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már puhap.cs! Miért kérdezgeted, hogy akar e csókolózni. A következő randin csókold meg. Ha visszacsókol, klassz, ha meg nem, vagy még egy pofont is kapsz, tudod, hogy álltok. A csajok szeretik, ha egy férfi határozott. Legyél te is az!

28/N

2019. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez valós de meg nekem se volt így nagyon sok tapasztalatom e téren és nem tudom hogy vágjak bele meg csak 2 szájra puszi volt mert nem mertem hosszút csinálni. Ez nekem nehéz mert régen Anti szociális voltam és csak nyár óta kezdtem aktív lenni
2019. szept. 13. 22:08
 3/7 A kérdező kommentje:
A szájra puszi sem ezzel a lánnyal volt vele meg semmi nagyon
2019. szept. 13. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megint akar randizni, akkor csókold meg! Ha nem akar találkozni, akkor magad is tudod a választ. Ügyes legyél! Drukkolok!
2019. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét pl, ez is egy jó indulás lehet. Majd egy alkalmas pillanatban csókold meg, a reakcióból látni fogod, h mi legyen a következő lépés. Ne támadd le, nem kell siettetni a dolgokat, de sajnos van olyan női logika is, amely szerint ha az első x randin sem csókolt meg a pasi, akkor felejtős, így azt sem ajánlom, hogy a végtelenségig várj vele.
2019. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Légy már egy kicsit tökösebb, férfiasabb.

Az elég lelombozó ha megkérdezed hogy akar-e csókolózni.

Ha akar megint találkozni, jó pont. Beszélgessetek, fog meg a kezét. Ha hagyja tök jó. Szépen lassan ha úgy alakul a szitu, szájrapuszival kezdd (vagy akár az arcan is kezdheted, ha nem húzódik el folytatod) és onnan szép lassan megcsókolod. Aztán belejöttök.

Ha azt mondja ez gyors, akkor nyilvan nem erőlteted.

De meg ha tapasztalatlan is vagy, ne legyél tutyimutyi. A kettö nem ugyanaz. Utóbbit nem bírják a lányok.

2019. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok még nem csókoloztam kíváncsi vagyok milyen lehet.........
2019. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!