Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy végre komolya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre komolyan vegyen?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve ismerek egy lányt, aki elsőre is nagyon megfogott a stílusával, és az volt a megérzésem, azt gondoltam magamban, hogy ő lesz a feleségem, pedig nem is ismertem még, és előtte kellett túltennem magam életem első szerelmén. Viszont próbáltam elterelni róla a figyelmemet, de egy pár hónapja rájöttem, hogy nagyon szeretem. Folyton bókolok neki, írtam neki verset is, viszont nem tudom eldönteni a szándékait a jelek alapján, amiket kifelé mutat. Bizakodó vagyok, azonban bizonytalan is. Már sok idő eltelt azóta, hogy mindent elmondtam neki az érzéseimről, és végre szeretném, ha reagálna valamit, de tudnom kell, hogy mit gondol, ugyanis sokszor úgy érzem, hogy ez egy próbatétel, hogy megbizonyosodjon az őszinte érzelmeimről és a kitartásomról. Tenni akarok végre valamit, kérlek benneteket adjatok tanácsot!

2019. nov. 19. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy akkor most mivan. Ennyire egyszerű.
2019. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha nem teszel semmit. Tettél eleget, sőt túl sokat is. Hagyd most békén, gondolkozzon, addig foglalkozz a saját életeddel, fejlődj.
2019. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!