Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet? (Tudom sablonos de itt a leírás)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy van az osztályban egy csaj aki bejön. Nagy előnyöm van mert a barátnőjétől tudom hogy én is bejövök neki.


Normál esetben már rég szerelmet vallottam volna neki de mivel osztálytárs (tudom házi nyúl bla bla bla) ezért nem akarok kockáztatni.


Amikre én gondoltam:

1. Megírom neki (ezt én kicsit gyávának tartom)

2. Elmondom neki (itt a választól függetlenül az utána következő kínos csend a gond)

3. Megcsókolom amikor elbúcsúzunk (itt ugyan elkerülöm a kínos csendet viszont sajna ezzel együtt minden visszajelzést is)



2019. nov. 19. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell szerelmet vallani. Ha elhívod randizni, érteni fogja. Csak elsőre lehetőleg ne moziba menjetek; vagy ha mégis akkor legyen előtte v utána min 3/4 óra szerintem, amikor tudtok beszélgetni. De egyébként ha pl időjáráshoz megfelelően felöltöztök, akkor lehet sétálgatni is,mert az ingyen van. Lehet még fagyi, cukrászda, nemtom tekézés/bowling:) És akkor ha már ott érzed, hogy már nagyon ki akarod mondani, már ki KELL mondanod, akkor mondjad neki. :)
2019. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*szoval hogyha már nagyon ki akar törni belőled az az érzés, hogy mondjad, hogy olyan szivesen mondanád,akkor mondjad:):) Mert szerintme nem kell ezt így ennyire direktbe előre közölni:) Tehát, ha elhívod valahova, már sejti:) De amúgy ne is hozzátok menjetek sztem, meg tán ne is hozzájuk, mert az meg úgy félreérthető, tehát sztem vmi kajáldába, vagy simán sétálni.
2019. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Szerelmet vallani a legnagyobb idiótaság. Rögtön all in, mi? Aztán nem csoda ha elmenekül.


Hívd el valahová. Érj hozzá. Udvarolj neki. Csapj a fenekére. Csókold meg. Varázsold el. Talizzatok újra és újra. Közös élmények. Marcangold le a bugyiját. Tedd magadévá. Majd ha pár hónapig együtt vagytok elmondhatod neki hogy belezúgtál. De nem ezzel indul egy normális kapcsolat.

2019. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!