Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Hogy adjátok a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy adjátok a lányok tudtára, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonalzóval
2019. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele beszélgetsé közben érintsd meg pl: a krját meg ilyesmi, dicsérd meg h ma is jól néz ki, maradj közelébe, segíts neki ha kell, ha csend van keress valami témát ami érdekeli őt vagy töts le valami videót és mond azt neki h nézzétek meg együtt
2019. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ui.: Lány vagyok:), de köszi #2, hogy leírtad:D
2019. nov. 20. 18:54
 4/4 anonim válasza:
Hát ez egy jó kérdés! Úgy szoktam, hogy a szemébe nézek, nézem őt (jól), Közel vagyok hozzá, ha már beszélgetünk, bókolok, esetleg megmondom neki, hogy mennyire tetszik, és milyen jó lenne ha együtt lennénk, és ezt így finoman közölve vele. :)
2019. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!