Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ahhoz, ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, ha így adom a tudtára az érzéseimet?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy fiúba már egy jó ideje. Egyébként tudom hogy kedvel csak nem tudom, hogy úgy is e... Úgy tervezem, hogy egy írott levélben leírom minden érzésemet, gondolatomat és személyesen odaadom neki ezzel a mondattal hogy: -Ne haragudj, de könnyebb volt leírni mint elmondani!


Nos most valszeg azt fogjátok mondani, hogy miért nem mondod el neki személyesen?

-iszonyatosan nehezen tudok beszélni erről

-tuti hogy elsírnám magam

-így összeszedetten le tudok írni mindent és az izgalomtól nem fogok kihagyni lényeges mondanivalókat

-nem tudok mellette feloldódni

-még mindig jobb mintha messengeren írnék neki 2 sort nemde?


Kérlek írjátok le a véleményeteket, főleg velem egykorú fiúk!

Előre is köszönöm!



2018. jan. 30. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hogyha ennyire kikészülnél, hogyha személyesen kellene elmondod neki, akkor szerintem ez egy jó ötlet. Sokkal összeszedettebben le tudod neki írni, és kézzel tényleg személyesebb, mint Messengeren keresztül.

Szerintem mondd viszont, hogy "Bocsi, könnyebb volt leírni, mint elmondani". Arra nincs szükség. Tudni fogja magától is, hogy nagy bátorság kellett ahhoz, hogy közöld vele. Inkább azzal adnám oda neki, hogy "Ebben a levélben benne van valami, amit szeretném, ha tudnál".

A levelet se bonyolítsd túl. Legyen egyszerű, de világos és őszinte. Ez a legjobb megoldás. Ha vevő a dologra, akkor úgyis felbátorítja majd ez. Ha pedig esetleg nem úgy alakul, akkor nem öntötted ki neki a szívedet, ami ilyen esetben szerintem jobb.

Sok sikert! Drukkolok. :)

2018. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Miért akar manapság minden lány szerelmet vallani? Én borzasztó megalázónak tartom, amikor a lány kezdeményez vagy nyomul a fiúra. Szerintem inkább hagyd, hogy ő kezdeményezzen, ha akar! Az is lehet, hogy odaadod neki a levelet, és csak felsülsz, ha mondjuk nem is tetszel neki.
2018. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Írd le, így tényleg könyebb :3 hajrá :D
2018. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lililili16 ***** válasza:
100%

Szia

Ha megírod neki akkor nem tudod hogy reagál rá,nem látod az arcát.Figyelj én is így voltam ahogy te,de bátor voltam és személyesen adtam a fiú tudtára.Először nagyon izgultam,fájt a hasam és hányingerem volt,de odamentem.És elég volt csak annyit mondanom hogy én azt hiszem egy ideje már érzek valamit irántad.Mivel látta hogy milyen zavarban vagyok utána beszélt ő sokat így feloldódtam én is egy kicsit.Bár elutasítás lett a vége,de annyira kedvesen utasított vissza hogy nem tudtam sírni.Megsimogatta a vállam hogy vígasztaljon és bár tudtam hogy ezek most fognak megtörténni utoljára,de nagyon jól estek és egyáltalán nem bánom hogy így tudta meg úgyhogy én azt javaslom szedd össze magad ez senkinek nem könnyű :)

16/L

2018. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek és a 4-es válaszolónak is javaslom a második válaszoló írását. Tanulságos. Az udvarlást hagyjátok meg a srácoknak, mert ez a lányoknak nem áll jól, sőt, taszító.
2018. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves #2 és #5 mègis mit kellene csinâlniuk a mai lányoknak akkor? Ölbetett kézzel várni a csodâra? Mert hât a mai kicseszett világban nem sok fiú akad aki kezdemènyez, és megtudom érteni. Mert akármennyire is alap kellene hogy legyen hogy a fiú kezdemènyezzen, ahhoz bátorság is kell, mert mivan ha a lány lesz az aki visszautasít?! Szerintem inkâbb tisztelendő hogy a lányok is tudnak olyan "bátrak" lenni mint a fiúk. Tisztelendő az hogy kimernek állni és megmutatni azt hogy egyenrangúak vagyunk. Mert sem lányként sem fiúként nincs felhőtlen élete senkinek. És nem veszekedni szeretnék, csupán szerintem nem helyènvaló a válaszotok. :)


Ès hogy kedves kérdező a te kérdésedre is válaszoljak.. szerintem jobb lenne ha személyesen mondanâd el neki, mert az hogy nem tudsz megnyílni előtte nem feltétlen jó egy kapcsolatban. Nem kell félned, egyszerűen csak mondd ki amit érzel bármennyire is nehéz. Ha pedig a srác visszautasít akkor sem dől össze a világ. Fájni fog.. de a csalódások tesznek minket erőssé.. :) ^^


16/L

2018. szept. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!