Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vattacukor14 kérdése:

Hogy írjam meg neki hogy bírom vagyis tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van egy fiú aki tetszik de messze lakik de amugy szoktunk írni, de ha írunk mindig én írok rá. gondolom ez bem túl jó jel. és úgy gondoltam megírom neki hogy tetszik de lehet még csak azz hogy birom. de hogy írjam meg? pl. szia amugy birlak vagy mi?

2019. nov. 20. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire messze lakik?(:
2019. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
165km:))meghalok
2019. nov. 20. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy találkozóra és akkor legalább személyes. Persze ha megoldható.
2019. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni😄
2019. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat❤️ erre már én is gondoltan csak nemtudom mikor kéne megszervezni. meg úgy gondoltam hogy először nem csak ketten találkozhatnánk hanem hívhatnám pár barátomat meg ő is
2019. nov. 21. 18:42
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kettesben találkozni jobb ötlet, persze nyilvános helyen. Barátokkal nem olyan személyes
2019. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!