Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, nem bírom tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, nem bírom tovább ezt a helyzetet! Mit kéne tennem, hogy ne legyen ilyen nehéz? (hosszú)

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, de szeretném részletesen vázolni a helyzetet, hogy ne csak nyávogásnak tűnjön, mert hetek óta szenvedek és már nem bírom tovább.


Az egész sztori lényege, hogy van 3 fiú az életemben: A, B és C. Egyikkel sincs komolyabb köztünk, de nagyon idegesít a szituáció, ami most van és valaminek változnia kéne. Rátérek a lényegre.


A-val együtt voltunk pár hónapig, de még tavaly szakítottunk. Az osztálytársam, sok közös barátunk van és hiába próbálom kerülni, vannak közös programjaink. Ő szakított velem, nagyon megszerettem és nem akarok már tőle semmi, mert borzasztóan megbántott, ennek ellenére nem tudom utálni és fáj a szívem érte.

B szintén az osztálytársam. Vele mostanában kezdtünk jóban lenni és megtetszett mert szimpatikus, sok a közös vonásunk, de mégsem érzem azt, hogy igazán összeillünk. Valamiért úgy érzem hiába haverkodom vele, ő távolságtartó marad egy bizonyos pontig és nem fog közelebb engedni, mert nem vagyok az esete. Jó persze ő nem tudja, hogy tetszik, de nem is szeretném neki elmondani, mert biztosan elutasítana.

C. C az, aki valamiért nagyon megfogott. Külsőre és igazából sok szempontból belsőre is ő a legjobb. Másik városban lakik, barátnőmön keresztül ismertem meg pár hete. Nem sokszor találkoztunk, de facen rengeteget írogattunk, meg órákig el tudunk telefonálni. Annyira vonzódom hozzá, de annyi minden szól ellene. Leginkább a távolság, meg igazán ő sem tudom mit érez irántam, de egyre jobban kezd megnyílni nekem, tehát reménykedem.


Igen, most jön a kérdés része. Ti kihez közelednétek leginkább? A-t igazából csak el kéne felejtenem. Szánalmas lenne visszakönyörögni magam. De vajon B-vel érdemesebb e barátkozni és utána esetleg alakulhat több, ha rájön mennyi közös van bennünk? Vagy várjam ki mi lesz C-vel és reménykedjek benne, hogy működne a dolog? Nem tudok dönteni. Mindkettővel meg nem szeretnék próbálkozni, mert hiába nem látják egymást, nem érzem tisztességesnek.


Nagyon köszönöm, ha végigolvastad és esetleg írsz rá valamit!

17/l



2019. márc. 6. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igazán ezt csak te érezheted, bármilyen részletesen is írod le a dolgot, de csak te tudhatod, hogy kihez húz inkább a szíved.

Én talán azt tudnám tanácsolni, hogy gondolj bele: melyikükkel látnád magad szívesebben a jövőben? Melyikükkel tudod egyáltalán elképzelni magad?

Illetve hát vannak ilyen általános érvényű dolgok, hogy a távkapcsolat nem mindig jó, és meg kéne oldanotok a találkozásokat, ami időigényes, szóval ez igazán az időtöktől függ, vagy hogy osztálytárssal nem feltétlenül jó összejönni, mert ha rosszul sül el, csúnya vége lehet az osztályon belül és plusz konfliktusokat okozhat, de igazán ha valakit nagyon szeretsz akkor ezeket le lehet szarni, mert úgy is a kapcsolat lesz az első, nem pedig a társadalom által általánosításokból koholt "szabályok" :D

Szóval összességében szerintem próbálj minél inkább az érzéseidre hagyatkozni.

Sok sikert a továbbiakban! :)

2019. márc. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az osztálytárssal elvét követjük, akkor C :)

Ismerd meg, ha messzebb is lakik, de ha szeret, és te is őt, vagy csak megkedvelitek egymást, fogtok tudni egymásra időt szakítani, nyugi :)

2019. márc. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Leginkább tényleg C fiú jön be és ha minden igaz, akkor ő idén végez és szeptemberben ide költözik (tőlem függetlenül is ez volt a terve). Nem lenne sokáig távkapcsolat.

Az igazi probléma az, hogy A még mindig képben van és bekavar csomószor. Lehet ezért is erőltetem ennyire a B-vel való dolgot, hogy ne kelljen őt mindig elviselni és kicsit elvonja a figyelmem, de csak találtam egy jó barátot a személyében.

2019. márc. 6. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el, mert ennyi kaput nyitva hagyva, hamar szívtörő leszel :/
2019. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkit sem megbántani, tudom milyen érzés. :(
2019. márc. 6. 08:16
 6/9 anonim válasza:
53%
Kellene még D 😂 ti meg vagytok bolondulva, egyik sem az igazi, egy ember nem egy ruha, hogy na melyiket vegyem fel egy buliba.
2019. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hagynám mindegyiket. Miért akarsz te MINDENÁRON párt találni ilyen fiatalon? Inkább magaddal törődjél, az előmeneteleddel, azzal, mit fogsz a gimi után tanulni, és a párkapcsolat majd jön magától, nem kell azon ennyit agyalni, pláne, hogy egyik sem igazán megfelelő,mint írtad, a B sem igazán hozzád illik, és különben is várd meg, amíg téged kiválasztanak. A fiúk egyáltalán nem szeretik, ha a nő kezdeményez. Még nagyon sok időd van!!!
2019. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem szeretnék mindenáron barátot, csak ők vannak a fejemben és idegesít, hogy nem tudom hová tenni. Készülök a jövőmre is, járok faktokra és nagyjából tudom mivel szeretnék foglalkozni, de mivel már volt kapcsolatom szívesen lennék megint valakivel megint. Úgy jobban érzem magam, lehet ez baj, én ilyen vagyok.
2019. márc. 7. 19:01
 9/9 anonim válasza:
Szerintem C, mert az osztályokban mindig nagy dobra verik ha valakik összejönnek egy osztályban. Háborúban és szerelemben mindent szabad. Ha szeretitek egymást, a távolság nem állhat közétek
2019. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!