Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha a lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a lány aki tetszik ritkán néz, de más jeleket küld akkor is tetszhetek neki? Félénk lány.

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha magamból indulok ki,akkor azért nézek egy fiút ritkán,mert valamiért nem merem nézni. És ez már nagyon sokszor előfordult,több fiúnál is. Bezzeg ha tudom hogy nem fogja észrevenni hogy nézem,akkor bírom bámulni.pl.ha előttem van valahol
2019. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én nem nagyon merem nézni azt a fiút aki tetszik.

2019. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LilPumpfan01 ***** válasza:
Persze.Én se nagyon szeretem nézni aki tetszik mert mindig zavarba jövök,elpirulok és az nagyon feltűnő
2019. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!