Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, testvérem barátnője szóval atszokott jönni (sajnos ritkán) mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Már majdnem 3 éve ismerjük egymást de úgy kb 6 hónapja jelölt be Facebookon ,beszélgettünk. Rászoktam írni de ritkán válaszol... és ritkan ír (de azért szokott). De nemtudom, hogy mit és hogyam írjam le neki, hogy tetszik

2019. ápr. 23. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Teszvéremet úgy értem, hogy húgom
2019. ápr. 23. 22:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a facebook helyett kezdeményezhetnél vele élőben is beszélgetést, vagy csak dumálj le vele valami találkozót. Esetleg a testvéred ha megy vele közösen egy rendezvényre, kérdezd meg nem-e mehetnél el velük? Amúgy nem feltétlen kell azonnal kitálalni. Legtöbb esetben észrevenni a lány viselkedésén, hogy akar-e tőled valamit. Ha úgy látod sokadszorra is érdektelen veled, akkor kár lenne elmondani neki az érzéseidet. Ezt persze ne az első 10 percből szűrd le, sokkal inkább néhány találkozó után ahol vagy kettesben, vagy akár társaságban vagytok.
2019. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Nagynénimnek a mostohagyereke szóval nekem a mostohaunokatesóm. A nagynenimnek van 2 gyereke amikor jönnek az unokatesóim akkor jön ő is és úgy látom, hogy ő inkább vellem szeretne lenni mint a húgommal vagy az unokatesóimmal
2019. ápr. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!