Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy év után sem tudom elfelejt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után sem tudom elfelejteni. Fog sikerülni valahogy? Esetleg vélemények a történtekről?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, tavaly ismertem meg,és két hónapig kavarun, alakultunk.. Szerettük egymást bármiben segítettünk egymásnak, minden éjjel hivasoztunk. Nehéz korszakom volt akkor össze vesztem a legjobb barátnőmmel és ő ott volt és támogatott mindenbe. És nagyon nagyon szerettem őt. Focizik a városomban, és a csapattarsai előtt sem tagadott le, együtt mentünk edzésre stb.. De véget ért mert van köztünk 4 év korkulonbseg és szivattak velem a csapattarsai. Azt mondta akkor hogy meg szeret de már nem tud ezzel mit kezdeni. Utánna minden este sírva aludtam el, meg beszéltünk utánna egy másfél hónapot, majd mondta hogy neki van egy alakulója és össze is jöttek. Már 1 éve lassan együtt vannak, de ha látom őket annyira hidegek egymással nem úgy viselkednek mint egy olyan pár aki igazán szeretik egymást. Párszor koszont nekem mikor látott egyszer úgy köszöntem neki hogy vele volt a barátnője és olyan volt mint ha kicsit ciki lett volna neki hogy ott van vele és megilletodott.. Néha szokott meg engem nézni de biztos vagyok benne hogy már nem szeret. De lehet az is hogy ezzel a lánnyal jó a szex és azért kell neki, mivel neki fontos a kapcsolatban ez(velünk nem volt ilyen). És az van hogy még egy év után sem tudtam elfelejteni, sokat gondolok meg rá, de nem tudom hogy szeretem e. Volt egy pár srác akivel próbálkoztam de egyik sem volt olyan mint ő, és ezert mindig nála lyukadok ki.. Nagyon hiányzik az életemből és nem tudom mit tegyek. Most kb 3 hónapig nem látom úgy mint tavaly, nem tudom hogy fog e sikerülni hogy elfelejtsem. Esetleg vélemény vagy tanacs ezzel kapcsolatban? Ő 19 éves én pedig 15

2019. nov. 21. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyire jól mentek koztetek a dolgok, és közte és az új párja között, már feleennyire sem megy, szerintem kérdezd meg hogy mi a helyzet velük; hogy még mindig hiányzik neked; legyél őszinte, sokkal többet érsz el vele, mintha magadban tartanád.

Sok sikert!

2019. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!