Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt már ez? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miraa16 kérdése:

Veletek is volt már ez? Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
A történetem 3 éve kezdődött, egy fiú aki teljesen átlagos, igazából vannak nála helyesebb fiúk is. Szóval 3 éve rendkivül oda vagyok érte.. Pár hónapja késztetést éreztem, hogy elmondjam, hogy könnyebbüljek meg, el is mondtam nagy nehezen szemtől szembe( közel lakunk egymáshoz) meglepődött, nem gondolta volna egy percig sem, úgymond jobban fogadta mint gondoltam, és ennyi, azóta semmi nem változott.. Ebben a 3 évben sok mindent próbáltam, egy ideig egyáltalán nem vettem tudomást az egészről, próbáltam más fiú mellett elfelejteni, de nem ment, aztán vártam hátha észrevesz..semmi.. Egyszer már mikor tényleg sikerült volna elfelejteni, akkor irt smsben és kb egy hétig beszéltünk, átlagos dolgokról, aztán ennyi volt. Ha jól tudom, régebb tetszett neki egy lány, nem tudom most mi a helyzet... A lényeg, hogy ahányszor látom,elkezdek izgulni, izzad a tenyerem, és boldog vagyok mert a közelemben van, de már szenvedés az egész mert nem tudom ő mit gondolhat rólam, szerintem azt hiszi, hogy már csak barátként tekintek rá, mert egy közös ismerősünk előtte kérdezett tőlem egy xy személyről akivel rengeteget beszéltem és szeret engem, ekkor a fiú elment tőlünk.. Szóval valami tanács? hogyan tudnám végre elfelejteni? Valamiért vonz és úgy érzem mellette letudnám élni az egész életem, eltekintve attól, hogy tudomást sem vesz rőlam..

2019. aug. 24. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne elfelejteni próbáld, hanem startolj rá! Ha azt mondod, hogy tetszik neked és ő sem zárkózik el előled, akkor lépd meg te az első lépést és hívd el valahova! Lehet, neki is tetszel, csak nem mert eddig próbálkozni. Ha pedig mégsem tetszenel neki, majd úgyis kiderül, de szerintem ne várj rá, hogy ő nyisson, mert lehet soha nem fog.
2019. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem merem elhivni sehová, ő valahogy az a fiú akit ha meglátok vagy beszélek vele alig tudok megszólalni, és azt sem tudom, hogy-hogy voltam képes elmondani régebb, hogy bejön nekem, és mivel akkor sem tett nagyon semmit, igy nem akarok összetörni,ezért próbálok felejteni, de egyszerűen nem megy
2019. aug. 24. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Elég nagy hiba volt konkrétan megmondani, hogy tetszik neked. Legalább csak célozgattál volna vagy hívtad volna el tök lazán valami közös programra. Nem úgy tűnik, hogy tetszel (tetszettél) neki, mivel nem csapott le a lehetőségre. Nem tudom, mi változhat pár hónap alatt. Lehet próbálkozni valami közös programmal. Talán ez lenne a legtisztább és a reakciójából már minden kiderülne meg az ottani viselkedéséből. De itt ezek után neki kell lépnie, már ha akar. Így talán le tudnád zárni vagy talán azóta megtetszettél neki.
2019. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közös program úgymond volt már mert többnyire egy társaságban vagyunk, és már volt olyan, hogy csak ketten maradtunk, és beszélgettünk,ő említette,hogy nagyon szép alakom van, és bírja a humoromat, ennél tovább viszont nem jutottunk
2019. szept. 1. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!