Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak iskolai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak iskolai szinten érdeklem vagy tetszhetek is neki?

Figyelt kérdés

Szeptember óta egy versenyre készülök a suliban és minden délután külön foglalkozás van, amire az egyik osztálytársam is jár, csak ő egy másik versenyre készül, de ugyanannál a tanárnál, mint én. Ez a srác az utóbbi időben elkezdett velem foglalkozni, az órákon mindig leül mellém, és jókat elbeszélgetünk. Akkor hívott oda először magához, amikor én is jól teljesítettem a suliban (ő az egyik legjobb tanuló). Gyakran suli után is találkozunk, együtt megyünk ide-oda, néha a budira sem tudok tőle elmenni szünetben. Mondta, hogy jó lenne, ha az ő tagozatára járnék és hogy nem mindenki tud olyan jól teljesíteni, mint én, és hogy ha lenne gyereke, tőle is elvárná az én szintemet. Többször szóba hoztak már vele, és az egyik tanár megvédett, hogy ez egy barátság, aztán mikor mentünk le szünetben, mondta ilyen fura hanglejtéssel,félvigyorral hogy barátság. Ami kicsit fura még hogy túlságosan érdeklődik az én eredményeim iránt, hogy hogy sikerült, az interneten is utánanéz a versenyeimnek úgy, hogy ő azon nem is vett részt. Szerintetek csak elismeri h jól tanulok vagy másként is érdeklem?


17/L


2019. nov. 23. 12:24
 1/1 Thispain ***** válasza:
Mindkettő. Lehet, hogy szereti a jól tanuló lányokat.
2019. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!