Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan beszéljem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan beszéljem meg ezt a dolgot anyáékkal?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú, akiben megtaláltam a lelkitársam, akivel bárkinél jobban megértjük egymást, hasonlóan gondolkodunk, de közben mégis kiegészítjük egymást. Úgy érzem magam, mint egy álomban...mert ez nem csak valami kis fellángolás. Barátokként kezdtünk, de időről időre belátta mindkettőnk, hogy már több van köztünk.

A szüleimmel nagyon nehéz számomra ilyenekről beszélni, és úgy félek, hogy előre megítélnék őt, vagy hogy azt fogják hinni, elveszi a suliról a figyelmem. Én szeretném ezt velük normálisan megbeszélni, csak nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Nem akarom, hogy mondjuk már az elején anya kiakadva kezdje el mondani, hogy na ez így nem lesz jó, meg korai, meg ugye tudom mikkel jár egy kapcsolat...Én úgy érzem, ez a fiú az, akire megérte várnom. Csak a szüleim miatt folyton elbizonytalanodok :(


A segítséget előre is nagyoon köszönöm!! :)

17/l, 18/f



2019. nov. 24. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. Ha esetleg eltiltanának tőle,vársz egy évet,és majd 18 évesen azt csinálsz,amit akarsz. Szóval ennek tudatában beszélj velük.
2019. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fokozatosan adagold be. Ha ez megvan, és a tanulmányi eredményed se romlik, szerintem nem lesz baj. Nem írtad, hogy anyudék olyan maradiak lennének, szóval szerintem nem fognak elájulni, mert a 17 éves lányuknak barátja lett :)

Ha azt mondja, "ugye tudom mikkel jár egy kapcsolat", mond nyugodtan, hogy tudod, de szívesen meghallgatod az ő tapasztalatait is.

2019. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2020. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!