Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszeljem rá hogy találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszeljem rá hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek és küzdök érte régóta.Nem akarom feladni és ki akarom mutatni mennyire szeretem, de nem hajlandó találkozni velem. Tudja hogy mit akarok, tudja hogy többet akarok mint barát. Ő minden nap a barátaival van.Szerintem fél kötődni. Sikerülne minden ha találkoznánk, nem egyszer kavartunk már de én kapcsolatot akarok vele.Rájöttem hogy sokkal jobb vele mint nélküle. Vele minden tökéletes. Milyen szöveggel vagy milyen módszerrel lehet rávenni egy lányt hogy találkozzunk? 3 hete csak igérgeti hogy talizni fogunk. Nem értem miért ilyen nagy gond neki,mikor a barátaival minden nap együtt van.
2018. jún. 14. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hidd el aki ennyit se tudd megtenni annak a tovvábbi em fog sikerulni..
2018. jún. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
sem
2018. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem akar többet, és ezt te nem érted meg....
2018. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint téged arra, hogy NE akarj vele találkozni.

.

Nem biztos, hogy a kötődéstől félelem vezérli, lehet, csak hozzád nem akar kötődni.

Ezért aztán nem is akar veled 'úgy' találkozni, elkerülni akarja, hogy visszautasításával megsértsen, megbántson.

2018. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól írták az előttem szólók, csak sunnyog. Ne akard megérteni, úgysem fogod.
2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hát szívesen telefonál velem minden nap. Nem értem akkor miért nehéz találkozni. Ráadásul 5 percre lakik tőlem
2018. jún. 14. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam, hogy ne akard megérteni, mert úgysem fogod. Ettől függetlenül leeshetett volna már a tantusz.

Figyelj, nem szeretnék tapintatlan lenni, de gondolkodj! 5 percre lakik tőled és telefonon beszéltek csak, miközben ő másokkal simán összefut... Komolyan egy ilyen emberre akarod pazarolni az időd? Főleg ha tisztában van a szándékaiddal, hagynod kéne.

2018. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki hogy ha nem akar talalkozni akkor felejtsen el örökre, és leba**tam a telefont. Egyből hivott vissza hogy jajj bocsi bocsi találkozni fogunk holnap.. Hát majd meglátjuk.
2018. jún. 15. 07:17
 9/13 anonim ***** válasza:

:D

Azért ha nem nagy kérés, majd megírod, hogy mi lett belőle végül (akár privátban)? :)

2018. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, megírom :)
2018. jún. 15. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!