Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert tavolsagtarto mostanaban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tavolsagtarto mostanaban a fiu aki a legjobb baratom? 16/L

Figyelt kérdés

Mostanaban alig ir, vagy beszel velem, nem valaszol, stb. Regen (elozo honapban) abszolut az ellentetje volt.


Meglat, felcsillan a szeme, es rogton odamegyunk egymashoz. Regen egy spontan oleles es 2-3 puszi volt az alap, Most viszont megallunk egymas elott es egy zavart "szia/hali" ...


Ha a fiu ismerosei odajonnek es bemutatkozom nekik, o gyorsan kozbeavatkozik es elkuldi.

Azokkal a fiukkal is elkezdett mar haverkodni akik ram tapadtak, es azota meg se kozelitenek.


Fb-n minden lanynak likeolja a kepeit, de az enyemeket meg se nezi. vagy de?



2019. nov. 24. 20:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudhatja.


De mindjárt itt a Mikulás, az már nem olyan feltűnő.

2019. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a szerelmes lett beléd-dologban az a furcsa, hogy akkor miért pont most nem akar megölelni, puszit adni, mikor a lehetősége meglenne rá?
2019. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
megallunk egymas elott es mosolyog mikozben ram nez
2019. nov. 28. 01:57
 14/22 A kérdező kommentje:
megindulunk egymas fele, azutan megtorpanunk es zavartan beszelgetni kezdunk.
2019. nov. 30. 10:25
 15/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kell neki egy kis bátorítás.
2019. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Amikor legutoljara taliztunk a karacsonyi iskolai esemenyen, akkor ahogy meglatott, atolelt es megpuszilt, termeszetesen en is viszont oleltem es egyutt voltunk vegig.


Nekem csak az rossz, hogy messengeren nem ir vissza es nem beszelunk ott annyit :( az miert van? mit gondoltok?

2019. dec. 31. 06:08
 17/22 anonim ***** válasza:

Le lettem húzva (nem állítom, hogy általad, ne értsd félre) az első kommentemben, de én továbbra is leginkább másik lányt sejtek a háttérben.

Esetleg azt, hogy bár régen nagyon sokat beszélgettetek, de valahogy elhalt, ellaposodott a kommunikáció, nincsenek már olyan témák, amikről sokáig van kedve beszélgetni. Sajnos sok barátságnak lesz ez a sorsa.

2019. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem laposodott el a kapcsolat, mert valtozatosak a temaink es mindig beszelunk es adunk valami ujat a masiknak.

Legutobb peldaul ereztem ilyen nyugtalan, zavartsagot a levegoben.

2020. jan. 4. 16:27
 19/22 A kérdező kommentje:

Meg annyit, hogy akkor lesz tavolsagtarto, amikor meglat beszelgetni es nevetni mas sraccal a folyoson.

Epp multkor volt egy ilyen. Allok az egyik teremnel a folyoson varom ot. Odajon egy masik srac es elkezd hulyeskedni nekem. En elnevettem magam, mire nagyon mergesen ram nezett es ott hagyott :( de vegul utana ujra tudtunk beszelni, csak onnantol ujra tavolsagtarto lett. Hogyan lazitsak egy kicsit?

2020. jan. 20. 00:06
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy szerelmes beléd, csak nem tudja kezelni a helyzetet. Amit legutóbb írtál, az egyértelműen sértett-féltékenység.
2020. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!