Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almaxd kérdése:

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Tudom hogy millió ilyen kérdés van ezen az oldalon de mégis szeretném megtudni a véleményeteket



Szóval van egy lány az osztályban akivel nem beszélgettem régebben sokat, viszon kb 1 hónapja feltűnt hogy figyel engem tanórákon, és mostanában is csomószor találkozik a tekintetünk. én mindig megvárom amíg ő elnéz


Néztem pár "szerelemmel" kapcsolatos videót hogy, állítólag arrafele néz a lábfeje aki számára fontos. És én azt vettem észre, hogy szinte mindig felém néz a lábfeje még akkor is ha nem beszélgetünk és távolabb vagyok tőle


Viszont ha beszélgetést kezdeményezek letudja 1-2 szóval, főleg facebookon ha rákérdezek valamire, élőben egy fokkal jobb


Ez engem nagyon összezavart mert vannak fiúk akikkel meg tökre nyitott és most már nem tudom eldönteni hogy utál és un engem vagy szégyellős mert bejövök neki



Mit gondoltok, csak le akar koptatni (annak ellenére hogy csomó jelet küldött) vagy szégyellős?



2019. nov. 25. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem hiszem hogy le akarna téged koptatni mert akkor nem nézne téged, és az h leváltja két szóval a beszélgetést az lehet azert van mert 1 szégyenlős, zavarban van, vagy mert nincs téma. De szerintem ne szalaszd el várj egy kicsit had legyen nyitottabb beszélgess vele többet valamirol vagy játszatok felelsz vagy merszet, lehet hulyesegnek hangzik de így tobbet megtudhatsz róla. Nekem ez a tanácsom


F

2019. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!!
2019. nov. 25. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mesélj nekem privátba arról a lányórl sé tudok tanácsot adni
2019. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik az osztálytársam, és pont így viselkedek vele, szóval van rá esély hogy bejössz neki :))

Beszélgess vele többet! :D


Lány vagyok, ha kell valamilyen tanács írj privátban

2019. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!