Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem van egy olyan fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van egy olyan fiú barátom akivel nagyon rég óta ismerlyük egymást és egy idő múlva szerelmes lettem belé és nem tudom hogyan mongyam el, nektek lenne tippetek vagy valami más hogy hogyan mongyam el neki?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim egyfolytában bíztatnak hogy mondjam el neki de nem merem pedig el kéne még a leg hamarabb mert idén fog ballagni.
2019. nov. 25. 21:51
 1/7 anonim válasza:
92%
Erre aszt kel h mongyam, h nájsz proballkodas.
2019. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

*ismerjük

*mondjam

*biztatnak

*leghamarabb

2019. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
ugyan mán gizi má rig tugya az osztáj társalyid má rig mekmonták néki oszt tugya h szeretted őttet
2019. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképen ne írásban!
2019. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kétszer mongyam, aztán sikerül helyesen leírni.

Érdekes...

2019. nov. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, hívd el valahova, valamit találj ki mert később lehet megbánod.
2019. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne írásban, garantált sikertelenség lenne.
2019. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!