Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk de hiányzik. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nálam kb 2 évvel fiatalabb fiúval együtt voltam de szak8tottunk. Igazából miattam,mert elég hisztis és bunko us tud lenni és már nem bírtam. Most már egy másik lánynak "udvarol", de rájöttem, hogy huba volt és nagyon hiányzik.

2019. nov. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerint nem hiba. Engedd el. Kelle neked a szenvedés? Na ugye hogy nem. Lesz olyan aki meg is becsül.
2019. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezt csak azért érzed mert az kell ami nem kell. Nehéz, de hidd el van egy csomó másik srác akik nála sokkal jobbak és megérdemelnek téged, sz@rd le azt a gyereket.
2019. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Jól tetted hogy szakítottàl vele. Sajnálom de ha így viselkedett veled, és ráadásul mostmár másnak udvarol nem igazán voltál fontos neki. Nincs szükséged egy ilyen emberre. Hidd el, hogy megfogod találni azt az embert aki úgy viselkedik majd veled ahogyan megérdemeled.
2019. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kaptál őszinte válaszokat. Mi a fenéért pontozod le őket?

Menjél akkor sírd vissza magad, használjon ki ha ezt akarod.

2019. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!