Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik az exem. Lassan egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem. Lassan egy éve hogy szakítottunk, de mostanában minden nap vele álmodok, tegnap olyan élethű álmom volt vele hogy mosolyogva ébredtem. Egyik nap meg azt hogy együtt vagyunk és olyan rossz őt látni azzal a lánnyal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csúnyán váltunk el. De viszont nagyon szerettem, ő is engem. És mostanában úgy érzem hiányzik és hogy szükségem van rá?Vele voltam együtt először úgy.. És rettentően hiányzik.. Annyit tudok róla hogy kavar egy lánnyal vagy együtt van vele ezt nemtudom.. ezért is nem merek beszélni vele... Mit tanácsoltok mit tegyek?
2017. ápr. 2. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem irj ra mintha csak baratilag akarnal vele beszelni aztan onnan mar latod hogy hogyan all hozzad. Lehet hogy azert kavar mas lannyal mert azthiszi teged mar nem kaphat vissza. Egy probat meg er! 19/f
2017. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem javaslom az elsőt, exszel nagyon veszélyes. Közhely, de igaz, az idő minden sebet begyógyít.
2017. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem no. Ha már nem vagytok együtt inkább ne is menj vissza a hozzá . Újabb hibát szül ez . Xd fölösleges
2017. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor voltunk együtt ha ez számít.. szakítottunk-összejöttünk.. Mindig visszamentünk egymáshoz.
2017. ápr. 2. 21:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemrég volt a szülinapom és akkor rámírt, meg a névnapomon, és sziveket is irt.. mintha együtt lennénk.. sokat.. és ahj hát nemtudom nem merek ráírni egyből tudná mivan
2017. ápr. 2. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tudod ahogy mindenki mondja. Nincs értelme . Hogy összejössz vele utána vége és ismétlés. Mintha a hangulatod lenne ilyen csak így az -exeddel. Figyelj azt mondom hogy próbálj vagy más lányt vagy senkivel még az is jobb . De tényleg nincs értelme így hogy összejössz vele meg elválsz tőle töbször.
2017. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!