Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottunk de nem birom ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolcs vagyok kérdése:

Szakitottunk de nem birom ki nelkule es hianyzik mit tegyek hogy vissza kapjam?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves vagyok es ugy gondolom benne vagyok egy szamomra elegge komoly parkapcsolatban es a baratnommel eddig nagyon jol kijottunk egeszen minsen ugy kezdodott hogy megismerkedtunk egy bulin de akkor meg nsm foglalkoztunk egymassal de utana kavarni keztunk es mikor majdnem hogy ott jartunk hogy osszejovunk smarolt 2 sraccal ami elegge szarul esett de lenyeltem es aztan megbocsajtottam es ossze jottunk nagyon jol elvoltunk es imadtuk egymast minden ott romlott el hogy egyszer setaltunk es mondtam neki hogy mikor megsimerkedtunk a bulin csak leakartam vele fekudni de azota orulten szerelmes lettem bele ezt kb 4-5 hete mondtam es most mondta nem birja feldolgozni es nagyon rosszul esik neki es szakitottunk... Aztan most mondta hogy legyunk baratok es megint volt egy hazibuli es mondta hogy legyek azzal akivel akarok es probaljak ki mas kapcsolatokat is es en smaroltam 2 csajjal de csak azert mert azt hittem neki igy jo lesz es nagyon megharagudott ram es aztondta nem masodik eselyt de nem is ertem akkor miert mondta hogy legyek massal ha neki rosszul esett es nem tudom mit tegyek annyi mindent feladtam erte es nem akarom elveszteni...

2016. júl. 1. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ezzel akart tesztelni. De mondjuk megérdemelte mert ő is ezt megcsinálta veled. Próbálj tőle bocsánatot kérni,beszéljétek meg. Ha szeret meg szerelmes beléd akkor biztos vissza fog fogadni. Mondjuk én sok esélyt nem látok erre a kapcsolatra elég bizalmatlannak tűnik a lány.
2016. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Es meg csak annyit hogy meg miutan szakitottunk azt mondta meg gondkodik a dolgon es lehet hogy ad egy masodik eselyt (helyesirasi hibakert bocsi probaltam gyorsan rovidre fogni)
2016. júl. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!