Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátokból szerelmesek, majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátokból szerelmesek, majd most újra barátok, vissza tudunk még szeretni egymásba?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult ami történt, de nagyvonalakban megprópálom leírni.


Nyáron jóba lettünk, sokat voltunk együtt és belémszerett, ahogy én is belé,de kellett segítség, hogy osszejöjjünk, úgyhogy a barátaink kicsit rásegítettek.


4 hónapot voltunk együtt, ami eddig életem legboldogabb 4 hónapja volt, soha senkit nem szerettem annyira mint őt.

Rengeteget lelkiztünk esténként, mindig elmondtuk, hogy mit érzünk és mi van a fejünkben. Azt mondta hogy ő is iszonyatosan szeret és boldog.

De az utolsó hónapunkban valami tönkrement, nem voltunk olyan boldogok, esténként könnyess szemmel feküdtünk le(később beszéltünk erről, ő is sírt esténként, nem csak én), úgy éreztünk mintha kezdene elmúlni. Sok feszültség gyűlt bennünk össze, az utolsó hét már tényleg csak a sírásról és egymás bántásáról szólt.

Beszéltük, hogy számítunk. De nem birtok egymás nélkül.


A rákövetkező napokban találkoztunk és erről beszéltünk, arra jutottunk, hogy a szerelem elmúlt, de fontosak vagyunk egymásnak és nem is tudjuk elengedni egymást, úgyhogy a barátságot, ami közben kialakult, azt megtartjuk.


Minden nap talakozunk suli előtt, suli után is együtt megyünk haza, szünetekben odamegyünk egymáshoz és beszélünk, telefonon is beszélünk minden nap.


Rájöttem, hogy bennem igen is ott van a szerelem, amiről azt hittem elmúlt és úgy érzem benne is. Megint az a játék megy, mint mielőtt összejöttünk. Hogy nézzük egymást, keressük egymás tekintetét, társaságát.


Én még szeretem, azt beszéltük meg, hogy csak barátok, en ezt tiszteletben is tartom, de közben úgy érzem, hogy benne se múltak el.

Esténként ezen gondolkozom, hogy vajon ő is úgy érez még mindig mint én vagy ezek a "jelek", amiket en jeleknek veszek le, de lehet hogy ezeket csak én beszélem be és ezek csak baráti gesztusok.


Félek, ha elmondanám én mit érzek és ő nem, akkor elrontanám a jelenlegi barátságunkat, amit később nem tudnánk újra felépíteni megint.


Megéri megtartani a hitet, hogy ebből még lehet valami, megérné folytatni ezt a kis játékot, esetleg megérné e tenni valamit érte?

Vagy ez már úgysem lesz olyan mint volt és inkább hagyjam?



2019. nov. 30. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan jeleket ad akkor talán ez nem is csak barátság a részéről. Szerintem üljetek le és beszéljetek meg a dolgot aztán meglátjátok mi lesz. Attól nem kell elromlania a barátságotoknak. Nyilván ő is megérti hogy azért nem ilyen könnyű elfelejteni valakit.
2019. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!