Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány régen többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány régen többet érzet irántam akkor újra belém szerethet?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Fordítsuk le magyarra: ha elküldtél a fenébe egy lányt, aki odáig volt érted, majd most, hogy mást nem találtál, mégis elfogadnád a közeledését, újra epekedve fogja-e a nyálát csorgatni utánad?

Ha egy cseppnyi kis esze van, nem.

2019. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem elküldtem. Régen jó barátok voltunk csak balf**z voltam és nem viszonoztam. Most már nem beszélünk sokat mert másik suliba jár es rajöttem hogy szeretem.
2019. dec. 1. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

a.) Szereted és hiányzik mint egy barát

b.)Azt hiszed, hogy szereted, de csak unatkozol

c.)Szereted, hiányzik és szerelmes vagy belé



Melyil?

2019. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
k*
2019. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Én már csak büszkeségből sem jönnék össze olyannal aki visszautasított... Ha régen sem kellettem akkor most se.
2019. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem én sem járnék veled, ha már egyszer, egykor nem volt egyértelmű. (hogy viszonozott lenne).


De azéé' csak keressed meg nyugodtan , és beszélgessél vele; szerelmet vallani nem kell neki.

2019. dec. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Lehet,hogy már elfelejtett.
2019. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válasz kiegészítve:+ nincs aki "rajongjon" érted, ő is jó lesz! Remélem, már másért rajong! Az ilyen hozzáállás szánalmas! Kedves kérdező!
2019. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!