Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miérr van az ha meglátom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miérr van az ha meglátom az exem fent van, vagy a profilképét rám jön a fulladás érzet, hasgörcs? 19/l

Figyelt kérdés

4 évet voltam vele.

Én szakitottam mert sok rossz dolgot tett velem, fenyegetett többször, féltékenykedett állandóan, nem beszélhettem fiúkkal megtiltotta...stb

Ő akarja tartani a kapcsolatot facen, úgy hogy kb két hete lett vége, de mindennap ír szinte, hogy vagyok, vagy ha nem válaszolok egy kérdésre naponta ír h "hmmmm?!"

Úgy érzem talán azért lehet mert le kellene zárnom, de nem hagyja. Nem értem mire jó ez a barátság rögtön....


2019. szept. 7. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést telefonról írtam, gyorsan.

Miért*

Köszi előre is a válaszokat!

2019. szept. 7. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mert elvezed. Szado vagy. Maskulonben letiltottad volna.
2019. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most gondolt bele mit veszített, de előbb gondolkodni kell mintsem cselekedni. Engedd el, ha zavar tiltsd le, az idő majd elfeledteti veled, ha hidegen hagy, vagy kérdezd meg mit akar.
2019. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy nem hagy hidegen...... Ha nem érdekelne nem érezném ezeket....
2019. szept. 7. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha sok rossz dolgot tett veled akkor nem éri meg ez az egész🤔
2019. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom h ez lenne a helyes...:/
2019. szept. 7. 20:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Megszakítom a kapcsolatot.
2019. szept. 7. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Jól teszed!
2019. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!