Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom az osztályból, akiben nem tudom mi fogott meg. Van aki nála sokkal jobban tetszik, és nem is szeretem annyira hogy szerelmes legyek belé, de mégis valami nagyon erős vonzalmat érzek. Tehát nem vagyok belé szerelmes, de közben mégis, nem tudom elmagyarázni. Mi van velem?

2019. dec. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy kergetsz egy fantom érzést, amit valami filmben láttál. Persze nem tudod mi az, nincsen rózsaszín tűzijáték, se fehér ló. De úgy tűnik, ez a szerelem, amit érzel.
2019. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg csak külsőre tetszik neked a fiú, ezért érezheted ezt.
2019. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a külső fogott meg annyira,lehet szerelmes vagy, velem is ez van nem tudom mit érzek de nagyon erős vonzalmat. Érdekes :D
2019. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!