Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a torna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a torna tanáromba. Hogy szeressek ki?

Figyelt kérdés

Igazából mikor elkezdődött az év és ő lett az új tanár nagyon fura volt.Nyilván észrevettem, hogy helyes meg minden.

Viszont az a baj ezt eddig magamnak sem valltam beViszont ma este alvás előtt éppen csak hogy eszembe jutott, hogy milyen óráim lesznek s rájöttem lesz torna is. Meg is kaptam tudatos álmodás a tesitanárral.Itt jöttem rá, lehet szerelmes vagyok.Az a baj, hogy Egyfolytába parasztkodik velem, én pedig hát... vissza pofázok neki :(. De annyira, hogy nagyon nagyon haragszik... i think.

Gondolom ezzel eléggé lejárattam magam, viszont ő már az elejétől fogva ilyen volt.

Gondoljátok, hogy van módja valahogy, hogy megbocsájtson vagy elfelejtődjön ez a dolog? Kicsit közelebb kerüljek hozzá?

Elég ha csak a kis kedvence leszek is 😂 nekem az is elég.

Vagy volt ami még eszembe jutott. Ha nem elfelejtendő parasztkodásom. Hogy szeressek ki belőle?

Egyébként apa komplexusom van.

Ebben biztos vagyok. Apám nincs velem már lassan 4-5 éve. Már ez a tanár kb 2-3.aki tetszik.segítséget vársok minden félét. Akinek csak cinikus vagy hasonló megjegyzése van mellőzze.



2019. dec. 3. 04:45
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szólsz vissza neki többet akkor sztem elfelejti a bunkógágot mert azt vettem észre hogy a tanárok rendkívül gyorsan felejtenek. Azt tanácsolom hogy kismerkedj korodbeli fiúkkal és akkor előbb-utóbb elfelejted.
2019. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Apakomplexusod még nincs, mert nem érett a személyiséged. Apád nincs, azt sajnálom. A tornatanárnak, ha nem akarsz rosszat, azaz nem akarod kirúgtani, nem szivatod, nem hülyíted, legyél csak a tanítványa.


Egyébként a kislányok 80%-a "szerelmes" tinédzserkorban a tanárába - bármilyen nemű is az.

2019. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Hány éves vagy te? És hány éves a tanár?

Ha ő a 2-3. tanár, aki tetszik, akkor biztos őt is el fogod felejteni.

De mit akarnál, hogy legyen köztetek? Tanár-diák között ilyen nem lehet.

2019. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
Rabold el és tartsd a pincédben házi állatként.(Nekem bevált)Ha nincs pincéd akkor jó a spájz is. ;)
2019. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért szeretnél ki belőle?


Élj és élvezz!

2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Mivel már nem ez az első alkalom, rajongsz az egyik tanárodért, ezért van benne némi rutinod.

Ne csinálj semmit, majd idővel elmúlik.

2019. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat
2019. dec. 3. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy oktatóm és ő is szemtelen volt velem , viszont tudtam hogy tetszem neki.

Lehet tetszel neki te is!!!!

A tanar diak szerelem nagyon jo lehet! 🤣

2019. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😂😂 de bolond vagy utolsó. Vettem a poént. Bár egy kicsi szarkazmust is éreztem. Kétlem. Van barátnője.
2019. dec. 4. 14:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Mitmondhatnék, anyum összejött ! tesitanárral, később jöttem én aztán az öcsém^^

Amúgy csak 14 évvel később:))

2019. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!