Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki mit éreztem/érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polly10 kérdése:

Elmondjam neki mit éreztem/érzek?

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolult a helyzet, röviden:

Nyár végén, ősz elején egész jóba lettünk, volt randi, csók, minden, tehát már teljesen olyan volt mintha együtt lettünk volna,de egyikőnk se tudta mi ez, én felfogtam annak, hogy ő nem akar kapcsolatot, csak "kavarni" akar, és igazábol így úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz. Kicsit féltem az egésztől, ezért lemondtam a találkákat, nem voltam olyan beszédes, és neki az jött le az egészből, hogy én nem akarok tőle semmit, ezt nem egyszer szóvá is tette, hogy egyértelműbb jeleket vár, meg úgy érzi, hogy semmit nem szeretnék tőle és el se hitte, hogy velem bármi lehet, olyan jónak tartott magához képest, ami egyáltalán nem így van. Mindegy, utána elcsúszott a kommunikáció, én ghostoltam, aztán amikor írtam neki hogy most mizu egy kicsit még beszéltünk, aztán leláttamozott, én meg itt maradtam válaszok nélkül, hogy egyik pillanatról a másikra mi változott meg, én voltam e a hibás ezzel, vagy ő, mert azért neki is voltak baklövései, de ebbe most ne menjünk bele, hosszú story. Azóta már többször is beszéltünk, visszahallottam azt is hogy utál, azt is hogy én utálom, eléggé bonyolult az egész, most ilyen köszönőviszonyba vagyunk, de van, hogy direkt elmegy a másik irányba, hogy ne fussunk össze, volt ilyen az én részemről is. Elég nehéz túllépnem rajta, mert hiába minden ellen én nagyon szerettem őt és szeretni is fogom, de beletörődtem, hogy ebből már nem lesz semmi, viszont nem akarom, hogy úgy éljek benne mint az a csaj aki játszadozott velem, közbe nem is akart semmit tőlem, vagy valami hasonló, és úgy érzem, hogy könnyebb lenne elengedni az egészet, ha leírnám neki, hogy nekem amúgy tetszettél, és sajnálom az egészet, bár nem tudom mi romlott el. Szerintetek jó ötlet lenne, és mit kéne neki mondanom?



2019. dec. 3. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha kusza, ha nem értitek, vagy valami kérdésetek van írjatok, csak siettem, és tudom, gyerekes volt mindkettőnk viselkedése, de hát, lényegében még gyerekek vagyunk mindketten:)
2019. dec. 3. 14:47
 2/5 Thispain ***** válasza:
100%
Igen, mondd el.
2019. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy szánalmasnak tartana, hogy 2-3 hónap után még mindig ezen vagyok felakadva, vagy vissza se írna. De belegondolva, lehet az lenne a legjobb, mert hiába nevet ki, legalább elmondhatom magamról, hogy mertem felvállalni az érzéseimet éd próbálok vele kibékülni. De ahj, nemtudom:(
2019. dec. 3. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem akkor te ignoráltad őt. Ezek után a helyedben nem várnám, hogy bármit is akarjon tőlem. Valljuk be elszúrtad.

Ha komolyan akarsz tőle valamit, és ezúttal készen is állsz rá akkor beszélj vele, de ne neten.

2019. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt egy kis nézeteltérés, kibékültünk, utána olyan furán válaszolgatott, és nem írtam vissza neki 2 hétig, aztán amikor újra találkoztunk flegma volt, írtam neki hogy beszéljük meg, és utána ő ghostolt, szóval megértem, és tzdom, hogy én is hibás voltam, de volt okom vele így viselkedni, mert ő sem volt elég egyértelmű
2019. dec. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!